Harry w VOX FM

i

Autor: materiały prasowe Krzysztof Mirecki zwany Harrym będzie gościem Przemka Sasowskiego

Jak zarobić na aucie za 500 złotych? Zawodowy handlarz podejmie wyzwanie Przemka Sasowskiego

2022-05-19 11:14

Czy da się kupić auto za 500 złotych i sprzedać je z dużym zyskiem? Dla zawodowego handlarza takie wyzwanie nie powinno być problemem. Ale czy na pewno? Czy wyjątkowy gość w radiu VOX FM podejmie rękawicę?

Jak kupować, żeby sprzedać z zyskiem?

Przemek Sasowski to prezenter radia VOX FM, który lubi wyzwania! I to zarówno stawiać je sobie, jak i innym. Tym razem jego gościem będzie Krzysztof Mirecki zwany Harrym, który od lat zajmuje kupowaniem i sprzedawaniem auto w celach zarobkowych. Mówi o sobie handlarz-krwiopijca.

Panowie na antenie porozmawiają - jak to panowie - o samochodach! A dokładniej jak to wygląda z perspektywy handlarza - czym jeździ, jak traktuje samochody i przede wszystkim jak dobrze kupić i sprzedać auto?

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - Poznań - kiedy i o której start, gdzie gramy, jak dojechać?

Harry w Vox fm

Harry - zawodowy handlarz w VOX FM

Przemek Sasowski przygotował dla swojego gościa wyzwanie. Choć ma ono być zarówno dla gościa, jak i dla słuchaczy niespodzianką, to możemy zdradzić, że na stole pojawi się 500 złotych. Co dalej stanie się z tą kwotą i czy Krzysztof Mirecki zwany Harrym podejmie wyzwanie?

Przekonacie się już w czwartek (19 maja) po godzinie 20:00 w programie "W Samą Porę" na antenie radia VOX FM. Słuchać możecie również online tu [KLIK].

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - już teraz poczuj ten klimat i posłuchaj specjalnego streamu!

Sonda
Czy da się kupić auto za 500 złotych i na nim zarobić?