Jazda na wakacje z VOX FM

i

Autor: VOX FM Jazda na wakacje z VOX FM

Jazda na wakacje z VOX FM: opisz swoją szaloną wakacyjną przygodę i zgarnij fotelik dla bąbelka

2021-06-18 18:28

Wakacje 2021 za pasem, a wraz z nimi rodzinne wyprawy na wczasy. Planowanie i pakowanie walizek przywraca wspomnienia. „Serce gryzie nostalgia” a smak mleka „prosto od krowy” kojarzony z latem u babci niemal czuć na języku. Komary i nerwy, pływanie w dętce od traktora, pierwsza zagraniczna podróż czy może kolonijna miłość? Opisz swoje „wakacyjne jazdy” i zgarnij fotelik dla swojego bąbelka. Rusza akcja „Jazda na wakacje z VOX FM”.

Wakacje 2021 rozpoczynają się  już 25 czerwca. Zanim wyjedziemy w podróż warto zadbać o bezpieczeństwo swoje i najbliższych.  W VOX FM myślimy o najmłodszych słuchaczach i to im dedykowane są nagrody w akcji „Jazda na wakacje z VOX FM”. Od poniedziałku 21 czerwca w radiowym poranku Pierwsza Zmiana będzie rozdawać foteliki samochodowe Cybex Aton. Co zrobić by zgłosić się do zabawy?

ZOBACZ TEŻ: Dawid Narożny zdobędzie tytuł hitu lata? Piosenka „Wyłaskoczę Ciebie” już skradła serca fanów

Jazda na wakacje z VOX FM – jak zgłosić się do konkursu?

Żeby wziąć udział w akcji „Jazda na wakacje z VOX FM” trzeba opisać swoją wakacyjną przygodę. Czekamy na wspomnienia z drogi, z kolonii, z pierwszych samodzielnych wyjazdów pod namiot i wczasów z rodzicami. A może chcecie podzielić się opowieścią o wypadzie z dziećmi, ciągłymi pytaniami czy daleko jeszcze i prośbami by zatrzymać się do toalety? Anegdoty, niestworzone historie, absurdy  czyli  „wakacyjne jazdy”.  Na sms pod numerem 609 869 869 czekamy od poniedziałku 21 czerwca, od godz. 6:00.

Największy Stadion Świata VOX FM

QUIZ: Czy pamiętasz wakacje w PRL-u?

Pytanie 1 z 10
Żeby dojechać na wczasy zazwyczaj trzeba było skorzystać z PKP. Pośród wyjeżdżających zawsze była grupa zajmująca siedzące miejsca w przedziałach, a nie, jak większość, stojące na korytarzach i w toaletach. W tym celu: