„Pokora” od Topky zadebiutowała, a werdykt jest jasny. „Replay, replay, replay!”

i

Autor: Screenshot Youtube/ Topky „Pokora” od Topky zadebiutowała, a werdykt jest jasny. „Replay, replay, replay!”

Disco polo

Jest i ona! „Pokora” od Topky zadebiutowała, a werdykt jest jasny. „Replay, replay, replay!”

2023-04-07 14:54

Wreszcie nastał ten dzień, dzień premiery „Pokory”. Klip do nowego utworu Topky zawitał w sieci w czwartek 6 kwietnia i szybko podbił serca internautów. Będzie hit lata?

Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska znów to zrobiły. Wokalistki Topky, jednego z czołowych żeńskich zespołów disco polowych, wypuściły kolejny przebój. Internauci są oczarowani, acz pojawiły się głosy, że nie będzie hitu lata. Będzie hit wszystkich pór roku!

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Kiedyś śpiewała „Boys”. Sabrina jest jak wino. Na zdjęciach w bikini wygląda obłędnie [GALERIA]

„Pokora” – Topky znów rozkochały w sobie słuchaczy

„Pokora” to długo zapowiadany klip do utworu, w którym Paula i Angelika śpiewają o pewnych istotnych brakach u przedstawicieli płci przeciwnej. Już pierwsze zapowiedzi zwiastowały hit, ale w dniu premiery przebito wszelkie oczekiwania fanów.

- Replay, replay, replay! 😍 Jestem z Was mega dumny dziewczyny. Po raz kolejny pokazałyście swoją pozycję na rynku muzycznym 🔥Nie mogę się doczekać, by usłyszeć to w wersji live 🕺💃

- Drogie Panie powiem krótko BOSKI teledysk muzyka tekst i wykonanie ... Życzę dalszych sukcesów bo to co prezentuje ten utwór to HIT

- 🎉rytmicznie i melodyjnie , wpada w ucho i nóżka chodzi ❤

- Weszło mocno za pierwszym razem, piękne akordy, świetnie brzmicie w harmonii. Jak ja Was lubię dziewczyny <3 Życzę dużych wyświetleń, bo na to zasługujecie <3

- Stoję i klaszczę😊 Musze przyznać, że nigdy nie byłem wielkim fanem disco, ale wasze piosenki zawsze wpadały w ucho.... ale to co robicie teraz, i w którą stronę podążacie... no chapeau bas👏🏼 Nadal stoję i nadal klaszczę za nutę, za teledysk za ogół.

6 kwietnia był ważnym dniem w tegorocznym sezonie discopolowym. Tego samego dnia, co „Pokora” ukazał się bowiem utwór niecodziennego duetu – Dawida Narożnego i rapera Soboty. „Jesteś taka słodka” nie wzbudziła jednak tak powszechnego entuzjazmy, co utwór Topky, i raczej podzieliła słuchaczy.

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…
VOX: sonda damsko męska
Listen on Spreaker.