Justyna Lubas i jej “Tańczmy do rana” – kiedy premiera singla?

i

Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER/ East News Justyna Lubas i jej “Tańczmy do rana” – kiedy premiera singla?

Disco polo

Justyna Lubas ujawniła datę premiery swojego singla! Kiedy usłyszmy “Tańczmy do rana”?

2023-11-21 0:18

Justyna Lubas rusza ze swoją solową karierą. Po głośnym odejściu z zespołu Top Girls, wokalistka postanowiła samodzielnie podbić scenę disco polo. Na pierwszy ogień idzie utwór “Tańczmy do rana”, który właśnie doczekał się dokładnej daty premiery. Odliczajcie dni!

Justyna Lubas to disco polowa wokalistka, która swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 2015 roku. Rok później stała się częścią formacji Top Girls, którą przez pięć lat współtworzyła z Angeliką Żmijewską i Paulą Karpowicz. We wrześniu 2021 roku Angela i Paula odeszły jednak z zespołu i założyły własny – Topky. Justyna znalazła wówczas nowe członkinie, Natalię Siemieniecką i Katarzynę Grabowską-Kupidurę. Ich współpraca nie potrwała jednak długo, gdyż po upływie dwóch lat, w październiku 2023 roku, Justyna ogłosiła swoje odejście i rozpoczęcie solowej kariery.

CZYTAJ TAKŻE: Topky ruszyły na podbój świata! Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zaczęły od Kanady

Justyna Lubas i jej “Tańczmy do rana” – kiedy premiera singla?

Po tym ogłoszeniu fani Justyny Lubas wyczekiwali wieści o jej solowym debiucie. Aby podgrzać atmosferę oczekiwania, wokalistka wrzuciła na social media fragment “Tańczmy do rana” i utwór z miejsca skradł serca internautów, stając się jedną z najbardziej wyczekiwanych disco polowych premier tego roku.

A jak długo przyjdzie nam czekać na oficjalną premierę pełnego kawałka? Jeszcze tylko troszkę – Justyna Lubas ujawniła bowiem, że premiera “Tańczmy do rana” odbędzie się już 25 listopada.

Topky czy Top Girls? Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu

Pytanie 1 z 6
“Próbuj przekonać mnie czynami, nie chcę słów’
Topky czy Top Girls? QUIZ. Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu
Top Girls śpiewają "O Tobie Kochana" zespołu Milano - tylko w VOX FM