Topky ruszyły na podbój świata! Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zaczęły od Kanady

i

Autor: Instagram.com/topky_official

disco polo

Topky ruszyły na podbój świata! Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zaczęły od Kanady

2023-11-18 15:39

Gdy większość osób skończyła już raczej wakacyjne podróże i wyjazdy, Topky postanowiły na jakiś czas wyskoczyć z Polski za granicę. Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska spakowały walizki i wyjechały do Ameryki! Na pierwszy ogień poszła Kanada, a już niebawem wokalistki spotkają się ze swoimi fanami w Stanach Zjednoczonych.

Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska z Topky wyjechały do Kanady i USA

Rodzime gwiazdy przyzwyczaiły nas już do tego, że bardzo chętnie wyjeżdżają do innych krajów. Część z nich robi to tylko po to, żeby wypocząć, inni wpadają na chwilę, by zagrać koncert i wrócić do Polski, a pozostali łączą pracę z wypoczynkiem. Jednym z popularnych kierunków dla polskich twórców muzyki rozrywkowej są Niemcy oraz Stany Zjednoczone. Te pierwsze bardzo chętnie odwiedza np. Skolim, który dość regularnie gra koncerty dla tamtejszej Polonii. Jakiś czas temu USA podbijali natomiast Sławomir i Magdalena Kajra Kajrowicz, czyli autorzy hitowego numeru "Miłość w Zakopanem". Teraz Polskę postanowiły opuścić na kilka chwil autorki hitów "Pokora", "Szpile" i "Zatańcz ze mną", czyli Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska z zespołu Topky. Te wybrały się do Kanady i Stanów Zjednoczonych.

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Topky podbijają Kanadę i Stany Zjednoczone

Polacy za granicą bardzo chętnie wracają do polskiej kultury i muzyki rozrywkowej. Niejednokrotnie można też zauważyć ich zamiłowanie do disco polo. Nic zatem dziwnego, że wiele polskich zespołów decyduje się na odwiedzanie Polonii i granie dla niej swoich numerów. To już niebawem zrobią też dziewczyny z zespołu Topky. Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska wystąpią w kilku klubach w Stanach Zjednoczonych wraz z Miłym Panem i zaśpiewają swoje największe hity. W planach mają koncerty w klubach m.in. w Chicago i New Jersey. Jednak dziewczyny przy tym wszystkim nie zapominają i o tym, żeby trochę odpocząć. Od jakiegoś czasu zwiedzają Kanadę i z pewnością wpadną też do kilku ciekawych miejsc w Stanach Zjednoczonych. Życzymy im niezapomnianych przeżyć, a fanom dobrej zabawy na koncertach.