Kajra i Sławomir pokazali syna?! Zachwyciły ich widoki w Ameryce

i

Autor: AKPA, Instagram/superkajra

gwiazdy

Kajra i Sławomir pokazali syna?! Zachwyciły ich widoki w Ameryce

2023-09-28 13:37

Sławomir i Kajra po długim, wakacyjnym sezonie koncertowym wyruszyli na podbój Ameryki. W ostatnim czasie wystąpili na specjalnym koncercie w Nowym Jorku. Teraz postanowili jednak trochę pozwiedzać. Na Instagramie Kajry możemy zobaczyć, jak wokalistka zachwyca się krajobrazami. Dodała też nietypowe zdjęcie.

Sławomir i Kajra ruszyli na podbój Ameryki

W ostatnich miesiącach Sławomir i Kajra bardzo dużo pracowali. To m.in. w związku z wakacyjnymi koncertami, które grali z okazji obchodów dni miast, a także na wydarzeniach transmitowanych przez stacje telewizyjne. Jakby tego było mało, para brała jeszcze udział w nagraniach do kolejnych programów telewizyjnych, w tym "Tak to leciało!". Nic dziwnego, że po tak obfitującym w pracę sezonie małżeństwo postanowiło trochę odpocząć. I to nie byle gdzie! W Ameryce! Kajra i Sławomir kilka dni temu wystąpili w Nowym Jorku. Po tym koncercie wyruszyli w dalszą trasę. A na tej postanowili trochę poodpoczywać i pozwiedzać. Na Instagramie Kajry możemy zobaczyć piękne kadry wprost z Ameryki, a piosenkarka nie kryła zachwytu w zamieszczanych relacjach. Na jednej z nich pojawił się też niespodziewanie pewien dżentelman. I nie chodzi o Sławomira!

Kajra czasem pozwala Sławomirowi na „skok w bok”!

Kajra pokazała syna?

Kajra i Sławomir słyną nie tylko ze znakomitych numerów, ale też z tego, że nie wpuszczają szczególnie mediów z butami do swojego życia. Para dość mocno chroni swoją prywatność i choć chętnie pokazuje np. nagrania i zdjęcia z występów i tras koncertowych, to o jej życiu prywatnym wiemy stosunkowo niewiele. Kajra nie należy bowiem do jednej z tych matek, która dzieli się w sieci każdym zdjęciem swojego dziecka. Ostatnio zachwycona Ameryką zrobiła chyba jednak wyjątek. Na jej Instagramie możemy bowiem zobaczyć chłopca na pięknym tle, który stoi plecami do zdjęcia, tak, że nie widać jego twarzy. Czy to pociecha Sławomira i Kajry? Można tak przypuszczać. I można też podejrzewać, że więcej jej zdjęć nie zobaczymy ze wspomnianych przez nas wcześniej powodów. Na szczęście muzycznie Sławomir i Kajra niczego przed nami nie ukrywają i zapewne niebawem znów nas pozytywnie zaskoczą.

Syn Kajry do art.

i

Autor: Instagram.com/superkajra