Justyna z Top Girls bez makijażu. Ten TikTok zachwycił widzów: “Natura jest piękna”

i

Autor: Screenshot Instagram/ justynalubasofficial_topgirls_; TikTok: justynalubas1 Justyna z Top Girls bez makijażu. Ten TikTok zachwycił widzów: “Natura jest piękna”

Gwiazdy disco polo

Justyna z Top Girls bez makijażu. Ten TikTok zachwycił widzów: “Natura jest piękna”

2023-05-31 20:06

Justyna Lubas to jedna z trzech wokalistek tworzących obecnie zespół Top Girls. Piosenkarka postanowiła podzielić się z fanami swoim nowym scenicznym lookiem, ale zanim wjechała pełna złota i mocnego makijażu stylizacja, ujrzeliśmy ją w wersji 100% natural.

Top Girls to obecnie jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych żeńskich zespołów disco polowych. Dziewczyny robią świetną robotę zarówno na scenie, jak i poza nią, dzieląc się z fanami szczegółami ze swojego życia, a tym samym promując zespół. Teraz Justyna Lubas wywołała na TikToku nie lada poruszanie. Pokazała się bowiem w wydaniu sauté.

CZYTAJ TAKŻE: Roksana Węgiel znów krytykowana. Tym razem nie patyczkowała się z hejterami

Justyna z Top Girls bez makijażu. Ten TikTok zachwycił widzów

Na tiktokowym profilu Justyny pojawił się krótki filmik, na którym piosenkarka pokazała nam swoją nową sceniczną stylizację. Musimy przyznać, że wygląda bosko! Uniesione włosy, drapieżny makijaż, dużo złota i pięknie wyrzeźbiony brzuch – wokalistka Top Girls wygląda niczym mitologiczna bogini. Zanim jednak pokazała nam się w tym “boskim” wydaniu, zaprezentowała internautom swoje naturalne oblicze. Odzew był oczywiście bardzo entuzjastyczny. W końcu naturalność jest teraz w cenie, a Justyna Lubas to absolutnie przepiękna kobieta.

- Ja jako koneser prawdziwego, naturalnego piękna, jestem pod wrażeniem pierwszej foty

- To prawda, natura jest piękna.

- Woow Justi wyglądasz jak petarda czy w makeup czy bez

… czytamy w komentarzach.

Rozpoznasz największe hity disco polo po zaledwie jednym wersie? Sprawdźmy! QUIZ

Pytanie 1 z 6
„U stóp Ci złożę cały świat…” to fragment piosenki…
VOX: torebkowe skarby