Justyna z Top Girls niemal nago pozuje na jachcie. Ciało jak marzenie!

i

Autor: Instagram.com/justi_topgirls_officialprofil Justyna z Top Girls niemal nago pozuje na jachcie. Ciało jak marzenie!

Justyna z Top Girls niemal nago pozuje na jachcie. Ciało jak marzenie![GALERIA]

2022-09-05 13:38

Justyna Lubas wyskoczyła na krótki urlop do Turcji. Wokalistka Top Girls wybrała się m.in. w rejs a przy okazji zrzuciła ubrania - oczywiście nie wszystkie. Choć nagie fotki Justyny, to zapewne marzenie wielu fanów, to gwiazda disco polo do zdjęć pozowała w bikini. Jednak widok odsłoniętego ciała wystarczył, by internauci zostawili mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Piękna i utalentowana wokalistka zespołu Top Girls nie przestaje zachwycać. Justyna Lubas dba o ciało i to widać. Szczególnie, kiedy gwiazda disco polo zrzuci sceniczne ubrania i pozuje do zdjęć w bikini. Odsłonięty brzuch, okrągłe pośladki, piersi i smukłe nogi działają na wyobraźnie. Dlatego, kiedy Justyna Lubas pokazała fotki z wakacji w Turcji fani oszaleli.

ZOBACZ TEŻ: Kasia z Top Girls rozebrała się na plaży. Zdjęcia w bikini są obłędne! [GALERIA]

- Najpiękniejsza Justynka na ziemi.

- Jaka piękna! Boskie ciało!

- Zazdroszczę temu, kto roni zdjęcia. Śliczna! - komentują internauci.

Zobacz w galerii poniżej zdjęcia wokalistki Top Girls z wakacji w Turcji. Justyna Lubas rozebrana do bikini wygląda obłędnie. Gwiazda disco polo może pochwalić się pięknym ciałem.

QUIZ: Jak dobrze znasz współczesne piosenki disco-polo? UDOWODNIJ!

Jak dobrze znasz współczesne piosenki disco-polo? UDOWODNIJ!

Pytanie 1 z 11
Jakie ma marzenie wokalista After Party w piosence Niech nam zazdrości cały świat?
Kim są nowe Top Girls?