Justyna z Top Girls olśniewa. Gwiazda disco polo odsłoniła brzuch. Fani: Wyglądasz bosko

i

Autor: Instagram.com/justi_topgirls_officialprofil Justyna z Top Girls olśniewa. Gwiazda disco polo odsłoniła brzuch. Fani: Wyglądasz bosko

Justyna z Top Girls olśniewa. Gwiazda disco polo odsłoniła ciało. Fani: Wyglądasz bosko

2023-02-07 20:12

Piękna i utalentowana wokalistka zespołu Top Girls nie przestaje zachwycać. Justyna Lubas podzieliła się z fanami zdjęciem z jednego z koncertów. Gwiazda disco polo w czerwonej bluzce odsłaniającej brzuch wygląda przepięknie. Fani nie mogą oderwać wzroku.

Piosenkarka disco polo pokazała zdjęcie z nagim brzuchem. Na koncertowej fotce doskonale widać, że Justyna Lubas spędza sporo czasu na siłowni. Jedna z trzech utalentowanych wokalistek zespołu Top Girls jest jego filarem. Nie zdecydowała się na rozstanie z girlsbandem nawet, kiedy ze składu odeszły Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz. Piosenkarka disco polo ma mnóstwo fanów, z którymi utrzymuje kontakt m.in. w mediach społecznościowych. To właśnie na Instagramie pokazała zdjęcie z pierwszego koncertu w 2023 roku. Fani są zachwyceni stylizacją i figurą Justyny.

ZOBACZ TEŻ: Karol Zawrotniak spełnił marzenie fanów. Zespół Defis wraca do przeszłości i szykuje petardę, którą odpali lad dzień

- Justynka jak zawsze uroczo wyglądasz, piękny występ na scenie. Do zobaczenia na koncertach. Jesteś cudowna.

- Po takim koncercie w Waszym wydaniu i takim zdjęciu nadmiar pozytywnej mocy gwarantowany. Justyna wyglądasz bosko w tej czerwieni i fryzurze.

- Ale brzuszek piękny!

- Przepięknie wyglądasz. Super ci w tych włosach, no i bluzka idealnie dopasowana do figury - komentują internauci.

Daria - Jest Weekend w VOX FM