Karol Zawrotniak spełnił marzenie fanów. Zespół Defis wraca do przeszłości i szykuje petardę, którą odpali lad dzień

2023-02-07 10:53 AM.
Karol Zawrotniak spełnił marzenie fanów. Zespół Defis wraca do przeszłości i szykuje petardę, która odpali lad dzień
Autor: Instagram.com/defisoficjalny Karol Zawrotniak spełnił marzenie fanów. Zespół Defis wraca do przeszłości i szykuje petardę, która odpali lad dzień

Karol Zawrotniak, czyli lider zespołu Defis długo kazał czekać fanom na nowość. Ale wszystko wskazuje na to, że w końcu się doczekają. Uwielbiana grupa disco polo przygotowała nowość pod tytułem „Tylko czas”. Wokalista zapewnia, że nowy klip, będzie jak powrót do przeszłości.

Fani zespołu Defis uwielbiają jego charakterystyczne brzmienie. Disco polo w wykonaniu Karola Zawrotniaka to gwarancja sukcesu. Poprzednie utwory, takie jak np. „Niespotykany kolor", czy „Lek na życie" mają miliony odsłon serwisie YouTube. Jenak, ostatnie imprezowe hity, były nagrywane w duetach. „Jeszcze raz”, który Defis wykonuje z Miłym Panem i Bogdanem Borowskim, czy „Jeden taniec, jedna noc" nagrany w składzie: MiłyPan, Defis i Topky. Choć utwory w duetach cieszą się ogromną popularnością, to fani chcieliby nowości, w której zespół Defis gra sam. Karol Zawrotniak postanowił spełnić to życzenie. A przy okazji zahaczył o nostalgię, o której marzy wielu miłośników muzyki tanecznej.

- Wzięliśmy się do roboty i nagraliśmy dla Was nowy klip Defis - napisał Karol Zawrotniak na Instagramie.

Wokalista zespołu Defis, wcześniej pisał także o tym, że nowy teledysk „będzie trochę powrotem do przeszłości".

ZOBACZ TEŻ: Angelika Żmijewska na Fame MMA 17. Gwiazda disco polo zaskoczyła fanów swoim występem

- Mam nadzieję, że to coś tylko Waszego.

- Odliczam dni!

- Nareszcie coś tylko Waszego! - komentują internauci.

Premiera utworu „Tylko czas” w piątek, 10 lutego, wczesniej piosenki będzie można posłuchać tylko w VOX FM. Radiowa premiera 9 lutego około godziny 20:25.

Wesele Marzeń z VOX FM | MiłyPan zagra dla wybranej pary
Nasi Partnerzy polecają