Angelika Żmijewska na Fame MMA 17. Gwiazda disco polo zaskoczyła fanów swoim występem

i

Autor: Instagram.com/angelika.zmijewska Angelika Żmijewska na Fame MMA 17. Gwiazda disco polo zaskoczyła fanów swoim występem

Angelika Żmijewska na Fame MMA 17. Gwiazda disco polo zaskoczyła fanów swoim występem

2023-02-05 15:41

Tego nie spodziewali się nawet najwierniejsi fani. Angelika Żmijewska wystąpiła na gali Fame MMA 17 w Krakowie. Wokalistka zespołu Topky tym razem nie śpiewała, nie stoczyła też żadnej walki, ale zatańczyła. Jej obecność na freakowej gali zaskoczyła fanów.

Fame MMA 17 odbyło się w Krakowie. Fani freak fightowych federacji mogli zobaczyć elektryzujące pojedynki pomiędzy gwiazdami internetu, muzyki, a także sportu. Uwaga kibiców była zwrócona na mistrzowskie starcie pomiędzy Arkadiuszem Tańculą a Maksymilianem Wiewiórką. Dużo mówiło się także o starciu znanych muzycznych osobistości. Wac Toja, który niedawno miał hit z Gromee stoczył pojedynek z Sebastianem Fabijańskim. Dla obu to debiut, jeśli chodzi o mieszane sztuki walki. O tym jak zakończyły się te spotkania piszemy tu. Natomiast, to co zaskoczyło fanów, to obecność Angeliki Żmijewskiej na trybunach.

Angelika Żmijewska na Fame MMA 17. Gwiazda disco polo zaskoczyła fanów swoim występem

Angelika Żmijewska, czyli połowa duetu zespołu Topky, postanowiła razem z przyjaciółmi wybrać się na galę FAME MMA 17. Wokalistka disco polo dała też krótki popis swoich umiejętności tanecznych.

 - Nie mam pomysłu na opis, powiem tyle, potańczyłam na fejmie- napisała Angelika Żmijewska na Instagramie i dodała zdjęcia z wydarzenia.

Fani są zaskoczeni, że wokalistka ogląda MMA. Jedni są tym faktem zachwyceni, inni wręcz przeciwnie, a jeszcze inni proponują, by Angelika Żmijewska spróbowała swoich sił w walce.

ZOBACZ TEŻ: Boskie Szpilki zaczarowały fanów disco polo. Wokalistki zdobyły, to o czym marzą gwiazdy

- Tego chyba jeszcze nie było taniec na fejmie aż do wczoraj. Zawsze to jakaś odmienność niż ludzie walczący na ringu świetne tańce.

- Może czas byś "potańczyła" z kimś w ringu? 

- Właśnie się zdziwiłem, że Cię tam widziałem - komentują internauci.

Sonda
Chciałabyś/chciałbyś obejrzeć Angelikę Żmijewską walczącą w Fame MMA?
Wesele Marzeń z VOX FM | MiłyPan zagra dla wybranej pary