Kajra ostro odpowiada hejterom! Ten film rozwieje wszystkie wątpliwości?

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Kajra ostro odpowiada hejterom! Ten film rozwieje wszystkie wątpliwości?

2023-07-25 15:01

Sławomir i Kajra to jedni z najpopularniejszych twórców muzyki rozrywkowej w Polsce. Para stworzyła m.in. utwory "Miłość w Zakopanem" i "Weselny pyton", a także termin "rock polo", czyli połączenie rocka i disco polo. Wielu kojarzy ich jednak właśnie z polską muzyką taneczną. Piosenkarka postanowiła na to odpowiedzieć.

Piosenki Kajry i Sławomira

Tego duetu nie da się nie znać! Ich numer "Miłość w Zakopanem" odtworzono w sieci już prawie 250 milionów razy. Sławomir i Kajra to para, która może pochwalić się masą sukcesów. Ich kolejne piosenki stają się hitami, wspólnie prowadzili już wiele programów telewizyjnych, występowali w serialach, a przy tym wszystkim nie mogą narzekać na brak propozycji koncertowych. Na jednym z takich wydarzeń zaprosili nawet na scenę swojego fana, który wspólnie z Kajrą wykonał numer "Weselny pyton". Do tego wszystkiego duet regularnie udziela się w mediach społecznościowych. Kajra często zamieszcza tam zdjęcia i wideo z nagrań programów, występów w kolejnych miastach, a także częściowo pokazuje życie prywatne. Ostatnio w sieci piosenkarka odniosła się natomiast do wypowiedzi osób, które twierdzą, że wraz z mężem gra muzykę disco polo.

Kajra czasem pozwala Sławomirowi na „skok w bok”!

Kajra zamyka usta krytykom

Kajra to piosenkarka, która dała się poznać jako otwarta i sympatyczna wokalistka, ale i taka, która nie boi się wyrażać głośno własnego zdania. W jednym z ostatnich stories na Instagramie żona Sławomira odniosła się do komentarzy jakoby grała piosenki disco polo. Na nagraniu zamieszczonym przez artystkę możemy usłyszeć wykonanie najnowszego numeru "240/H" w iście rockowym brzmieniu. Kajra podpisała to wideo "Dla tych co wciąż uważają, że gramy disco polo 😂😂😂". W ten sposób wokalistka skomentowała wypowiedzi osób, które jej i Sławomirowi przypinają łatkę disco polowców. Ciekawe, czy w ten sposób zmieni punkt widzenia komentatorów...

Jak dobrze znasz autorów hitów disco polo? QUIZ

Pytanie 1 z 15
Przebój "Miłość w Zakopanem" nagrał: