Sławomir i Kajra ze specjalnym gościem na scenie. To połączenie głosów może szokować

i

Autor: Instagram.com/superkajra

gwiazdy

Sławomir i Kajra ze specjalnym gościem na scenie. To połączenie głosów może szokować

2023-07-24 21:26

Chyba nie ma w naszym kraju osoby, która nie słyszała o Kajrze i Sławomirze. O duecie zrobiło się głośno za sprawą piosenki "Miłość w Zakopanem" i tak już zostało. Kolejne numery tej pary stają się wielkimi hitami. A Sławomir i Kajra wiedzą, co zrobić, żeby podtrzymać zainteresowanie. Ostatnio na jednym z koncertów wystąpili z nietypowym gościem.

Sławomir i Kajra na scenie

To chyba jedna z najbardziej zapracowanych par w naszym kraju. Na co dzień zajmują się wychowaniem syna, ale całe swoje serce wkładają też w muzykę. Kajra i Sławomir stworzyli wiele hitów, które w sieci mają milionowe wyświetlenia. A piosenkę "Miłość w Zakopanem" wiele osób byłoby pewnie w stanie zaśpiewać nawet po obudzeniu w środku nocy. Nie dziwi zatem, że ten muzyczny i życiowy duet koncertuje ostatnio w całej Polsce nie tylko w ramach letnich koncertów w miastach, ale i podczas telewizyjnych widowisk. Po jednym z występów w ramach trasy "Roztańczona Polska" Sławomir musiał się nawet trochę ochłodzić. O to by rozgrzewać internautów dba natomiast Kajra, która wrzuciła niedawno do sieci film, który poruszył jej obserwatorów. Na Instagramie piosenkarki moglibyśmy też ostatnio zobaczyć występ z nietypowym gościem na scenie.

Sławomir kończy 40 lat: Sukcesy zawdzięczam żonie

Kajra i Sławomir z fanem na scenie

Podczas ostatniego weekendu Sławomir i Kajra, jak to mają w zwyczaju - koncertowali. Na ich trasie znalazł się m.in. Sandomierz, gdzie twórcy wykonali jeden z ich największych hitów, czyli piosenkę "Weselny pyton". Nie zrobili tego jednak sami. Na estradzie wraz z jedną z najsłynniejszych par w polskim showbiznesie pojawił się chłopak w krótkich spodenkach i czapce - Szymon. To on przejął od Sławomira mikrofon i wraz z Kajrą zaśpiewał kilka wersów tego przeboju. Znakomicie się przy tym bawiąc i oprócz pokazów wokalnych, prezentując też taniec. Sama Kajra podpisała film z tego występu "Szymon dał radę 🔥". I trudno się z nią nie zgodzić, bo Szymon zachowywał się na scenie, jak prawdziwa gwiazda - bez cienia krępacji. Kto wie - może rośnie nam nowy gwiazdor rock polo?

Jak dobrze znasz autorów hitów disco polo? QUIZ

Pytanie 1 z 15
Przebój "Miłość w Zakopanem" nagrał: