Kajra wrzuciła do sieci wzruszającą fotkę. Takie chwile pokazuje bardzo rzadko

i

Autor: AKPA, Instagram/superkajra

gwiazdy

Kajra wrzuciła do sieci wzruszającą fotkę. Takie chwile pokazuje bardzo rzadko

2023-10-04 13:30

O tym małżeństwie głośno jest od lat. Głównie za sprawą numeru "Miłość w Zakopanem", ale nie tylko. Sławomir i Kajra mnóstwo koncertują i występują w telewizji. O ich życiu prywatnym wiemy mimo to stosunkowo niewiele. Ostatnio Kajra zrobiła jednak wyjątek i wstawiła do sieci wyjątkowe zdjęcie. Jest urocze!

Sławomir i Kajra podbijają świat

To oni sprawiają co roku, że korki od szampana szybciej wylatują z butelki w rytmach "Miłości w Zakopanem". Sławomir i Kajra znani są chyba każdemu w naszym kraju, a ich kawałki biją w sieci rekordy wyświetleń. Jakiś czas temu właśnie pod ich najpopularniejszym numerem stuknęło 250 milionów(!) odsłon. Trudno się dziwić. Znane małżeństwo nie próżnowało w tym roku i dawało mnóstwo koncertów w całym kraju. Nadal prowadzi też program "Tak to leciało!". Po tak licznych aktywnościach Sławomir i Kajra wybrali się na wycieczkę po Stanach Zjednoczonych, gdzie dali swój koncert, ale i znaleźli trochę czasu na to, żeby poodpoczywać. Para wybrała się np. na występ Lady Gagi w Las Vegas. W międzyczasie popularne gwiazdy zwiedzają też kraj. I ujawniają szczegóły ze swojego życia, które do tej pory były pilnie strzeżone.

Kajra czasem pozwala Sławomirowi na „skok w bok”!

Wielkie wakacje Sławomira i Kajry

Sławomir i Kajra przeżywają obecnie podróż, o której wielu może pomarzyć. W końcu, kto nie chciał kiedyś pojechać do Stanów Zjednoczonych i zobaczyć wszystkich wyjątkowych miejsc, które mogliśmy podziwiać np. w filmach albo podręcznikach? Trzeba przyznać, że po tak pracowitym sezonie wakacyjnym tym gwiazdom się to po prostu należy. Szczególnie zachwycona widokami w USA wydaje się Kajra. Wokalistka regularnie dodaje do sieci relacje, na których pokazuje piękne zdjęcia i filmy i wyraźnie widać, że jest tym wszystkim przejęta. Na jednym z jej stories mogliśmy zobaczyć nawet wyjątkową scenę z synem pary. Kochająca mama obejmuje go, podziwiając piękny widok. Fotkę zilustrowała piosenką "Synu" od Mikromusic. Piękna scena! A i na chwilę możemy zajrzeć za kulisy prawdziwego życia rodziny...

Kajra Syn

i

Autor: Instagram.com/superkajra