Sławomir i Kajra nieźle zarobili! Nie uwierzysz, ile mają na swoim koncie

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Sławomir i Kajra nieźle zarobili! Nie uwierzysz, ile mają na swoim koncie

2023-09-18 14:37

Sławomir i Kajra znów zaskoczyli swoich fanów. Ostatnio podzielili się ze swoimi wielbicielami szokującą informacją, ile mają na swoim koncie. Ta liczba robi wrażenie, bo mowa o kilkuset milionach! Mało, która gwiazda może pochwalić się takim wynikiem. Para zapowiedziała, że zamierza świętować swój sukces.

Sławomir i Kajra z milionami na koncie!

Te pseudonimy zna każdy w naszym kraju. Nic zresztą dziwnego, bo Sławomir i Kajra nie dają o sobie zapomnieć swoim fanom. Para ma na swoim koncie nie tylko niezwykle popularne hity, jak chociażby "Weselny pyton" czy "Cudowronek", ale też regularnie pojawia się w programach telewizyjnych. Małżeństwo możemy podziwiać nie tylko w show "Tak to leciało!", ale też chociażby na licznych koncertach transmitowanych m.in. w Telewizji Polskiej. Przez całe wakacje para występowała też podczas koncertów organizowanych np. z okazji obchodów dni miasta. Ostatnio małżeństwo poinformowało jednak, że to koniec z tego typu aktywnością. Teraz Sławomir i Kajra znów zaskoczyli swoich fanów i pochwalili się ile mają na swoim koncie. Ten wynik przyprawia o zawrót głowy i mało, która gwiazda może pochwalić się podobnym.

Sławomir kończy 40 lat: Sukcesy zawdzięczam żonie

Sławomir i Kajra - wielki sukces "Miłości w Zakopanem"

Numer "Miłość w Zakopanem" w naszym kraju słyszał już chyba każdy. A niektórzy nawet wielokrotnie! Taki wniosek wyciągamy nie bez powodu. Sławomir i Kajra pochwalili się bowiem w sieci, że ten kawałek odtworzono w serwisie You Tube już 250 milionów razy! Niezwykły wynik nie powinien jednak dziwić, gdyż po premierze "Miłości w Zakopanem", królowała ona na imprezach i parkietach, a także podczas imprez sylwestrowych. Tak jest zresztą do dziś. Nie sposób wyobrazić sobie świętowanie nowego roku bez słynnego numeru Sławomira i Kajry. Ci zapowiedzieli w swoich social mediach, że będą świętować ten sukces. Trudno się dziwić, bo mało, która gwiazda w naszym kraju może pochwalić się chociaż zbliżonymi wynikami. Sławomirowi i Kajrze życzymy udanego świętowania i kolejnych milionów na ich koncie!

QUIZ dla największych fanów disco polo

Pytanie 1 z 8
Z której piosenki Pięknych i Młodych jest ten tekst? "Dzień zaczynasz prostym słowem kocham Cię"