Kamil Kossakowski pójdzie w zupełnie nowe brzmienia! Stanowczo odcina się od Skolima

i

Autor: Instagram.com/kamil_kossakowski, materiały prasowe

disco polo

Kamil Kossakowski pójdzie w zupełnie nowe brzmienia! Stanowczo odcina się od Skolima

2023-10-24 14:49

Kamil Kossakowski to twórca, którego doskonale znają wszyscy fani disco polo w naszym kraju. Muzyk zachwyca nie tylko swoimi numerami i popisami na koncertach (wie jak poderwać publiczność do tańca), ale i fenomenalną sylwetką. Teraz ogłosił, że już niebawem usłyszymy go w zupełnie nowym wydaniu. Co to oznacza?

Kamil Kossakowski zaskoczy słuchaczy

Kamil Kossakowski z zespołu DiscoBoys doskonale znany jest wszystkim fanom muzyki disco polo. Formacja ma na swoim koncie takie hity, jak "Zarąbista blondi" czy "Wakacje". Pod tym numerami w sieci obserwujemy wielomilionowe wyświetlenia. Sam Kamil nie może też narzekać na brak zainteresowania ze strony fanów. Ci regularnie śledzą jego poczynania w mediach społecznościowych (m.in. na TikToku i Instagramie), a także chętnie pojawiają się na jego koncertach. DiscoBoys nieraz współpracują też z innymi zespołami. W wakacje mogliśmy oglądać ich połączenie z formacją Topky. Najbliższe miesiące zapowiadają się pracowicie dla Kamila Kossakowskiego. Ten zapowiedział, że już niebawem powstanie jego kawałek z Camasutrą. Ten z pewnością poderwie słuchaczy do tańca. Muzyk ma uderzyć w nietypowe brzmienia.

KAMIL KOSSAKOWSKI | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Kamil Kossakowski jak Skolim?

W rozmowie z Kamilem Rutkowskim muzyk DiscoBoys Kamil Kossakowski zapowiedział, że nowe kawałki będą zupełnie odmienione i zyskają nowe brzmienie. Numer, który powstanie z Camasustrą ma robić producent z Londynu. Kamil solo ma wydać natomiast piosenkę pod tytułem "Tango". Ma uderzyć w brzmienia Danza kuduro. Jednocześnie podkreślił, że nie powie, że będzie to numer w klimacie latino, bo w branży jest już jeden twórca, który robi takie numery. Czy Kamil Kossakowski takimi brzmieniami znów porwie publiczność? I najważniejsze - czy Skolim, który do tej pory spokojnie siedział na tronie i zajmował pozycję króla latino, może czuć się zagrożony w tym miejscu? O tym z pewnością dowiemy się niebawem i już nie możemy doczekać się nowych propozycji od DiscoBoys.