Topky i DiscoBoys łączą siły! Będzie gorąco

i

Autor: Instagram.com/topky_official, Instagram.com/discoboys_official

koncerty

Topky i Discoboys łączą siły! Będzie gorąco

2023-07-29 13:06

Takie połączenie zespołów gwarantuje, że na scenie będzie prawdziwa petarda! Discoboys z Kamilem Kossakowskim na czele łączy siły z zespołem Topky i wspólnie wystąpią już w przyszłym tygodniu. Ich koncerty zaplanowano w nadmorskich miejscowościach. A fani już nie mogą się doczekać. Gdzie będzie można ich obejrzeć?

Discoboys i Topky

Te dwa zespoły w ostatnich miesiącach nie mogą narzekać na brak rozpoznawalności i pracy. Discoboys to znany duet młodych chłopaków z Radomia, którzy choć tworzą i występują na scenie od niedawna, już zdążyli oczarować publiczność. Wystarczy wspomnieć chociażby o ich kawałkach "Wakacje" i "Zarąbista Blondi". Te mają w sieci już po kilkanaście milionów wyświetleń. Podobnie jest w przypadku zespołu Topky. Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz doskonale znane są fanom muzyki disco polo. Dziewczyny mają na swoim koncie między innymi numer "Szpile", z Ronniem Ferrarim "Zatańcz ze mną", a z Łobuzami "Dawaj mi pyska". Teraz łączą siły z Discoboys i wspólnie zachwycą publiczność nadmorskich miejscowości. Zespoły zagrają razem kilka koncertów. Gdzie będzie można ich posłuchać?

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Topky i Discoboys na jednej scenie

Na takie połączenie czekali fani! Topky i Discoboys wyruszają we wspólną trasę i będzie można ich posłuchać już w poniedziałek 31 lipca i we wtorek 1 sierpnia. Pierwszy z koncertów zespoły zagrają w miejscowości, która doskonale znana jest wszystkim miłośnikom Festiwalu Gwiazd, czyli w Międzyzdrojach. Kolejnego dnia formacje przeniosą się natomiast do amfiteatru w zachodniopomorskim Rewalu. Podczas obu tych wydarzeń z pewnością nie zabraknie największych hitów tych formacji, a fani będą mogli nie tylko zaśpiewać ich najpopularniejsze numery, ale i potańczyć pod sceną. Na koncertach Topek i Discoboys zawsze jest bowiem cała masa energii i prawdziwe show. Życzmy Wam dobrej zabawy!

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…