Kamil Kossakowski tańczy jak baletnica?

i

Autor: screen/YouTube KOSSAKOWSKI Kamil Kossakowski przez 2 lata uczył się baletu

Kamil Kossakowski popisuje się swoim tańcem "2 lata baletu robi swoje"

2023-01-05 11:16

Zespół DiscoBoys z przytupem wkroczył na scenę disco polo. Wokalista Kamil Kossakowski oprócz występów na scenie jest również bardzo popularnym twórcą w Internecie. Tym razem pochwalił się klipem nagranym podczas realizacji najnowszego teledysku i podpisał "2 lata baletu robi swoje". Musicie to zobaczyć!

Kamil Kossakowski tańczy jak w balecie?

Ten młody artysta może zaliczyć 2022 rok do wyjątkowo udanych! Jak pochwalił się ostatnio na swoim Instagramie podsumował miniony rok wymieniając wśród swoich sukcesów między innymi 5 wydanych utworów, z których dwa wylądowały na szczycie karty "Na czasie" serwisu YouTube czy wygrana walka w High League. Kamil Kossakowski zdradził również, że udało mu się rozpocząć budowę domu.

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć ze spełniłem się w 100% w tyk roku dziękuje wam za całe wsparcie i obiecuje ze w 2023 rozniosę internety ❤️

CZYTAJ TAKŻE: Gwiazdor disco polo ZSZOKOWANY cenami za oceanem "co za cyrk"

Kamil Kossakowski z DiscoBoys w Wielkiej improwizacji - tylko w VOX FM

- napisał pod postem na Instagramie. Takie zapowiedzi na pewno nie dziwią nikogo, kto śledzi dokonania Kossakowskiego w mediach społecznościowych. Na TikToku gdzie obserwuje go ponad 2 miliony osób zamieścił ostatnio filmik, w którym popisuje się swoim tańcem z podpisem "2 lata baletu robi swoje". Zobaczcie sami!

CZYTAJ TAKŻE: Paula Karpowicz pozuje na ściance z narzeczonym "za rok wystąpisz z obrączką"