Karol Zawrotniak Defis

i

Autor: AKPA

RODZEŃSTWO GWIAZD

Karol z zespołu Defis pokazał brata. Przystojniak? Cezary jest blondynem!

2024-05-12 12:27

Karol Zawrotniak z zespołu Defis jest prawdziwym obiektem westchnień wielu pań i nie ma się co dziwić. Brunet o zniewalającym spojrzeniu i ciekawej barwie głosu, potrafi sprawić, że mocniej zabije serce. Czy wiedzieliście, że wokalista ma brata? W przeciwieństwie do lidera Defis, Cezary jest... blondynem!

Wszystko zaczęło się od piosenki "Jeden gest", która miała premierę w styczniu 2015 roku. To właśnie wtedy Defis wydając swój pierwszy numer stawał się popularny, a z każdą kolejną piosenką i teledyskiem, grono jego wiernych fanów się poszerzało. Choć początkowo grywał na miejskich koncertach i dożynkach na Lubelszczyźnie - skąd zresztą pochodzi, szybko to się zmieniło. Teledyski grupy, której liderem jest Karol Zawrotniak zaczęły być pokazywane w telewizji, a następnie piosenki zaczęły być grane nawet w radiu! Defis szybko doczekał się także kolaboracji i między innymi nagrał kawałki z Marcinem Millerem, Miłym Panem, czy też Angeliką i Paulą z grupy Topky.

ZOBACZ TAKŻE: Angelika i Paula z Topky nie utrzymują się z samej muzyki. Na co dzień mają inną pracę!

KAROL ZAWROTNIAK - DEFIS | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Defis pokazał brata. Jak wygląda Cezary Zawrotniak?

Karol Zawrotniak z zespołu Defis trzyma swoje życie prywatne w tajemnicy. Choć na jego palcu dobrze widać obrączkę, to nie jest publicznie znana tożsamość wybranki jego serca. Ostatnio Defis zrobił jednak wyjątek i pokazał w sieci swojego brata Czarka, który też jest przystojniakiem! W przeciwieństwie do Karola, Cezary jest blondynem, a mężczyzn łączą nie tylko więzy rodzinne, ale także zainteresowania. Brat wokalisty kocha piłkę nożną i gra w błękitnych barwach w klubie "Błękit" Cyców na Lubelszczyźnie. W klubie tym grywa także Karol Zawrotniak, który jest tam także wiceprezesem. Jesteście zaskoczeni? Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie Karola z jego bratem Cezarym. Panowie są do siebie choć trochę podobni?