Karolina Gilon ofiarą hejtu? Prowadzącej Love Island oberwało się za… wygląd

i

Autor: Telewizja Polsat Karolina Gilon ofiarą hejtu? Prowadzącej Love Island oberwało się za… wygląd

Celebryci

Karolina Gilon ofiarą hejtu? Prowadzącej Love Island oberwało się za… wygląd

2023-10-31 20:10

Karolina Gilon od początku nie miała łatwo w polskiej przestrzeni publicznej. Początkowo, gdy pojawiła się w jednej z pierwszych edycji Top Model, widzowie krzyczeli, że nie nadaje się na modelkę, gdyż nie jest dostatecznie szczupła. Teraz zaś, gdy schudła, też się czepiają. I jak tu ludziom dogodzić?

Od dawna powtarzamy wam, że sława to niezwykle kapryśna przyjaciółka. Jest w tym bowiem, niestety, wiele prawdy i przekonała się o tym cała rzesza gwiazd naszego rodzimego show-biznesu. Jedną z nich jest Karolina Gilon, była uczestniczka “Top Model” i obecna prowadząca “Love Island”. Obrywa jej się ostatnio wyjątkowo mocno, gdyż “miała czelność” nieco zmienić swój wygląd (zdaniem internautów na gorsze).

CZYTAJ TAKŻE: Najbardziej znienawidzeni uczestnicy polskich reality shows. Krytykowała ich cała Polska

Karolina Gilon ofiarą hejtu – internauci ostro przeginają

Pod niemal każdym postem zamieszczonym przez Karolinę Gilon w jej social mediach, tudzież na stronach poświęconych “Love Island” roi się od komentarzy osób, które z jakiegoś powodu wychodzą z założenia, że ich opinia na temat czyjegoś wyglądu jest stosowna, wskazana, a nawet wręcz pożądana (otóż nie).

Prezenterka związana od jakiegoś czasu głównie z Telewizją Polsat, pofarbowała ostatnio włosy na ciemno i widocznie wysmukliła swoją sylwetkę – JAK ŚMIAŁA?! (to sarkazm oczywiście). Naczelni internetowi znawcy mody wszelakiej uznali przy tym, że ten kolor włosów ją ponoć postarza, a tak szczupła sylwetka nie pasuje.

- Karolina strasznie wygląda w nowej odsłonie brunetki podstarzao ja to o 20 lat

- Karolina tak schudla ze wyglada na chora

- Nie wiem co się wydarzyło z Pani twarzą, ale wygląda to naprawdę niepokojąco... Mam nadzieję, że to nieudane zabiegi estetyczne a nie wynik poważnej choroby bo lubię Panią jako prowadząca

- Pani Karolino Gilon niekorzystnie, za bardzo schudła pani.

- Karolina Gigi za bardzo schudłaś

… grzmią internauci.

Z tego miejsca ponownie przypominamy – wygląd innych ludzi jest wyłącznie ich, nie naszą, sprawą i nic, ale to NIC, nie daje nam przyzwolenia na zamieszczanie tego typu niechcianych komentarzy.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
VOX: sonda damsko męska