Karolina Gilon pokazała się bez makijażu. Kogo przypomina prowadząca Love Island?

i

Autor: AKPA; Screenshot TikTok/ karolinagilon7 Karolina Gilon pokazała się bez makijażu. Kogo przypomina prowadząca "Love Island"?

Celebryci

Karolina Gilon pokazała się bez makijażu. “Trochę jak Cindy Crawford” (WIDEO)

2023-09-05 18:54

Karolina Gilon znów znalazła się na językach, co ma oczywiście związek z niedawnym debiutem 8. edycji programu “Love Island. Wyspa miłości”. Prowadząca show wrzuciła na TikToka nagranie, na którym widzimy ją w wersji sauté i… oczywiście, że posypały się komentarze.

Karolina Gilon funkcjonuje w polskim show-biznesie już od wielu lat. Dawno, dawno temu mogliśmy oglądać ją w popularnym, acz mało ambitnym serialu “Miłość na bogato”, a następnie spróbowała swoich sił w programie Top Model. I choć modelką ostatecznie nie została, udało jej się zrobić karierę medialną i dziś spełnia się m.in. jako prowadząca “Love Island”, czyli jednego z najpopularniejszych reality shows w Polsce.

Jako że “Wyspa miłości” wróciła do nas z początkiem września, internauci wykazali wzmożone zainteresowanie celebrytką. Ta z kolei zrelacjonowała na TikToku swoje przygotowania do eventu i malowała się na wizji. To oczywiście oznacza, że w pierwszych ujęciach widzimy ją w wersji 100% natural. Z miejsca pojawiły się porównania do znanych celebrytek, a nawet… celebrytów.

CZYTAJ TAKŻE: W życiu byście nie poznali, że to Olga z “Top Model”. A z jej fryzury śmiała się kiedyś cała Polska

Karolina Gilon bez makijażu – Cindy Crawford czy Mateusz Maga? Internauci znów puścili wodze fantazji

Pod filmikiem, który zgarnął niespełna 10 tys. lajków, posypały się wpisy, których autorzy dostrzegli u Karoliny Gilon podobieństwo do szeregu (bardziej lub mniej) znanych osobistości, w tym słynnych hollywoodzkich aktorek i modelek.

- Dla mnie trochę jak Cindy Crawford

- Wyglądasz jak Jennifer Garner

- Jak dla mnie Julia Roberts

… czytamy w komentarzach.

Jedna z internautek mocno nas jednak zaskoczyła swoim porównaniem. Napisała bowiem, że Karolina w ciemnych włosach i wersji sauté przypomina jej… Mateusza Magę aka jednego z najbardziej kontrowersyjnych uczestników polskiego Top Model. Co ciekawe, autorka wpisu od razu za niego przeprosiła.

Czy tylko mi przypomina Mateusza Mage? (Przepraszam za to)

Karolina Gilon – metamorfoza celebrytki pod ostrzałem krytyki

Poza ww. porównaniami, komentujący poczuli się w obowiązku ocenić nowy kolor włosów Karoliny Gilon. Ich zdaniem w brązie gwiazda wygląda znacznie starzej i mniej korzystnie.

- Ojej nie poznałam strasznie postarzał cie ten ciemny kolor. W blond było pięknie

- 20 lat więcej w brązie, nie poznałam

- Jak dla mnie - 100 % lepiej w blond !

- Zdecydownie lepiej w blond

- O kurde, az sprawdzalam twoj wiek.

… rozpisywali się.

Cóż, jak widać do niektórych wciąż nie dociera, że wygląd drugiej osoby – nawet gwiazdy – jest wyłącznie jej sprawą, a nasze zdanie nie ma tu najmniejszego znaczenia.

“Love Island 8” – kiedy i o której oglądać nowe odcinki?

8. edycja programu “Love Island. Wyspa miłości” emitowana jest od poniedziałku do piątku oraz w niedziele, o godz. 21:00, w telewizyjnej Czwórce. Powtórki dostępne są zaś online, w ofercie serwisu Polsat Box Go.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
VOX: sonda damsko męska