Kizo - „Disney” to absolutny hit, ale jest nowa wersja, z przymrożeniem oka. Kto za nią odpowiada?

i

Autor: Youtube.com/ Kizo MyToSukces Kizo - „Disney” to absolutny hit, ale jest nowa wersja, z przymrożeniem oka. Kto za nią odpowiada?

Kizo - „Disney” to absolutny hit, ale jest nowa wersja, z przymrożeniem oka. Kto za nią odpowiada?

2021-10-14 11:33

„Disney” to aktualnie jedna z najpopularniejszych polskich piosenek. Kawałek gdańskiego rapera Kizo bije rekordy popularności w serwisach streamingowych oraz na YouTube. Teraz jeden aktorów postanowił zaprezentować swoją wersję. Nagranie zamieścił na Instagramie. Internauci są zachwyceni - „Popłakałam się ze śmiechu.

Kizo to raper, który w ostatnim czasie odnosi duże sukcesy. Jego piosenka pod tytułem Disney, niemal natychmiast stała się hitem. Kawałek wydany w czerwcu 2021 roku zajmował pierwsze miejsca na playlistach na Spotify, na YouTube ma już ponad 50 milionów wyświetleń. Piosenkę „Disney” pokochała przede wszystkim młodzież, która od lat gustuje w hop-hopowych rytmach. Ale jak się okazuje nie tylko młodzi znają tekst. Po hit Kizo sięgnął także Michał Żebrowski. Na jego instagramowym profilu pojawiło się nagranie rapowego wykonania, które zostało uchwycone w charakteryzatorni. W wideo widać pracowników planu, a z głośników rozlega się piosenka „Disney". Słychać, jak nagrywający filmik Matusz Damięcki zachęca Michała Żebrowskiego do wokalnych popisów. Fani nie ukrywali zachwytu zgodnie komentując, że jego występ zdecydowanie poprawił im humor.

ZOBACZ TEŻ: Pierwsza Zmiana Show VOX FM. „Dom z papieru” się chowa, Marcin Miller skradnie scenę [WIDEO]

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

QUIZ. Ile wzrostu mają te gwiazdy? Przygotuj się na szok, jeśli tego nie wiesz

Pytanie 1 z 10
Ile wzrostu ma Kylie Minogue?

- To jest najlepsze wykonanie!

- popłakałam się ze śmiechu.

- Zrobiłeś mi dzień - tak internauci komentują wykonanie kawałka „Disney" przez Michała Żebrowskiego.

Według was „Disney" w wykonaniu Michała „Pana Tadeusza" Żeborwskiego jest lepszy od Kizo? Zobaczcie obie wersje!