Pierwsza Zmiana Show VOX FM. „Dom z papieru” się chowa Marcin Miller skradnie scenę [WIDEO]

i

Autor: VOX FM Pierwsza Zmiana Show VOX FM. „Dom z papieru” się chowa Marcin Miller skradnie scenę [WIDEO]

Pierwsza Zmiana Show VOX FM. „Dom z papieru” się chowa, Marcin Miller skradnie scenę [WIDEO]

2021-10-13 11:46

To już za moment, już za chwilę! Choć jeszcze dwa dni czekania mogą wydawać się wiecznością. Ale czekać warto! Pierwsza Zmiana Show VOX FM z udziałem Marcina Millera (Boys) już 15 października. Co wydarzy się w kolejnym odcinku najbardziej nieobliczanego programu tej jesieni?

Pierwsza Zmiana Show VOX FM nie bierze jeńców. Konrad, Norbert i Pawelec stawiają przed swoimi gośćmi zadania, które wywołują konsternację i śmiech, taki że boków szukamy trzy dni. Ale to nie wszystko, jest też dużo muzyki i niecodziennych aranżacji. Marcin Miler będzie gościem kolejnego odcinka. Do zadań specjalnych wokalisty zespołu Boys będzie należało m.in. wykonanie utworu kojarzonego z serialowym hitem „Dom z papieru”. Co jeszcze? Zobacz zapowiedź programu poniżej. A premiera trzeciego odcinka Pierwsza Zmiana Show z Marcinem Millerem w piątek, 15 października o 19:00 na voxowym kanale na YouTube i na voxfm.pl.

NIE PRZEGAP: Masters w Pierwsza Zmiana Show. Zobacz drugi odcinek najbardziej nieobliczalnego programu tej jesieni! [WIDEO]

Marcin Miller_zapowiedź_programu_2

QUIZ: Znasz stan cywilny celebrytów?

Pytanie 1 z 6
Elon Musk to...