Masters w Pierwsza Zmiana Show. Zobacz drugi odcinek najbardziej nieobliczalnego programu tej jesieni! [WIDEO]

2021-10-01 19:00 AM.
Masters w Pierwsza Zmiana Show
Autor: VOX FM Masters w Pierwsza Zmiana Show

Paweł Jasionowski nie wymiga się od odpowiedzi na najbardziej kontrowersyjne pytania także dotyczące koleżanek z branży. Zobacz drugi odcinek nowego programu VOX FM. Gościem Pierwsza Zmiana Show jest zespół Masters i Racisova. Czego możesz się spodziewać?

Pierwsza Zmiana Show to najbardziej nieobliczalny program tej jesieni. Zatem na pytanie czego się spodziewać, odpowiadamy – wszystkiego! W kolejnym odcinku Konrad, Norbert i Pawelec maglują Pawła Jasionowskiego i zespól Masters. Dowiecie się m.in. jakie preferencje seksualne ma wokalista i dlaczego chodzi na siłownię. Będą także wspomnienia wspólnych występów na weselach z Magdą Narożną (Piękni i Młodzi). Nie zabraknie tez muzyki i nieoczywistych wykonań dobrze znanych utworów. Jak brzmi „Daj mi tę noc” ? Zobacz drugi odcinek Pierwsza Zmiana Show VOX FM.

ZOBACZ TEŻ: Łobuzy bez cenzury i niezwykły duet z zespołem Topky. Zobacz Pierwsza Zmiana Show VOX FM [WIDEO]

VOX_KONCERTY_MASTERS

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Koronawirus to nie przelewki. Chorowałam w marcu 2020 roku. Cierpię na migreny, ale to był szalony ból głowy. Nie powiedziałabym, że to migrena. Kaszląc, moja klatka piersiowa się paliła. Wypadły mi też włosy. Kim jestem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany