Masters w Pierwsza Zmiana Show

i

Autor: VOX FM Masters w Pierwsza Zmiana Show

Masters w Pierwsza Zmiana Show. Zobacz drugi odcinek najbardziej nieobliczalnego programu tej jesieni! [WIDEO]

2021-10-01 19:00

Paweł Jasionowski nie wymiga się od odpowiedzi na najbardziej kontrowersyjne pytania także dotyczące koleżanek z branży. Zobacz drugi odcinek nowego programu VOX FM. Gościem Pierwsza Zmiana Show jest zespół Masters i Racisova. Czego możesz się spodziewać?

Pierwsza Zmiana Show to najbardziej nieobliczalny program tej jesieni. Zatem na pytanie czego się spodziewać, odpowiadamy – wszystkiego! W kolejnym odcinku Konrad, Norbert i Pawelec maglują Pawła Jasionowskiego i zespól Masters. Dowiecie się m.in. jakie preferencje seksualne ma wokalista i dlaczego chodzi na siłownię. Będą także wspomnienia wspólnych występów na weselach z Magdą Narożną (Piękni i Młodzi). Nie zabraknie tez muzyki i nieoczywistych wykonań dobrze znanych utworów. Jak brzmi „Daj mi tę noc” ? Zobacz drugi odcinek Pierwsza Zmiana Show VOX FM.

ZOBACZ TEŻ: Łobuzy bez cenzury i niezwykły duet z zespołem Topky. Zobacz Pierwsza Zmiana Show VOX FM [WIDEO]

VOX_KONCERTY_MASTERS

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Koronawirus to nie przelewki. Chorowałam w marcu 2020 roku. Cierpię na migreny, ale to był szalony ból głowy. Nie powiedziałabym, że to migrena. Kaszląc, moja klatka piersiowa się paliła. Wypadły mi też włosy. Kim jestem?