Łobuzy bez cenzury i niezwykły duet z zespołem Topky. Zobacz Pierwsza Zmiana Show WOX FM  [WIDEO]

i

Autor: VOX FM

Łobuzy bez cenzury i niezwykły duet z zespołem Topky. Zobacz Pierwsza Zmiana Show VOX FM [WIDEO]

2021-09-17 19:00

Zaskakujące szczere wyznania, suchary tak suche, jak piasek pustyni i niezwykłe wykonania największych hitów – Pierwsza Zmiana Show już sieci! Gośćmi pierwszego odcinka najnowszego programu VOX FM są Łobuzy. Konrad, Norbert i Pawelec zaprosili także Topky. Co jeszcze w programie? Musicie to zobaczyć!

Dlaczego zrobili „Ona czyje we mnie piniądz”? Jak uniknęli śmierci i czy liczy się romantyzm? Łobuzy bez cenzury odpowiadają na pytania Konrada Piwowarskiego, Norberta Bieńkowskiego i Pawła Pawelca. Pierwsza Zmiana Show to program, po którym możecie spodziewać się wszystkiego. Prowadzący Pierwszą Zmianę VOX FM od poniedziałku do piątku, w godz. 6:00-9:00 tym razem bez żadnych ograniczeń przepytują gwiazdy i stawiają przed nimi wyzwania. Oprócz rozmów są także koncerty. W tym odcinku do Łobuzów dołączyły Topky – czyli nowy zespół Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz (niegdyś Top Girls) oraz Norbi. Zobaczcie pierwszy odcinek programu Pierwsza Zmiana Show.

ZOBACZ TEŻ: Roztańczony PGE Narodowy 2021. Wyjątkowy skład na 8 urodziny VOX FM. Jakie gwiazdy rapu wystąpią w Warszawie?

Pierwsza_Zmiana_Show_odc_1_Lobuzy