Kolejność walk Fame MMA 16 - kto, kiedy i o której godzinie walczy? [ROZPISKA, LISTA]

i

Autor: FAME MMA Kolejność walk Fame MMA 16 - kto, kiedy i o której godzinie walczy? [ROZPISKA, LISTA]

Kolejność walk Fame MMA 16 - kto, kiedy i o której godzinie walczy? [ROZPISKA, LISTA]

2022-11-05 21:47

Kolejność walk na Fame MMA 16 interesuje tysiące internautów z całej Polski. Kiedy walka wieczoru? O której godzinie walczy Dubiel z Trombą? Czy godzina walki Robert Pasut - Jacek Murański jest znana? Nie mamy wątpliwości, że rozpiska ułatwi i sprawi, że wyczekiwanie na ulubiony pojedynek będzie przyjemniejszy. Poznajcie kolejność walk Fame MMA 5 listopada 2022 już teraz.

Spis treści

 1. Kolejność walk Fame MMA 16
 2. Fame MMA 16 kolejność walk - godziny

Kolejność walk Fame MMA 16 przyda się osobom, które planują oglądać galę i wyczekują najciekawszych pojedynków. Jak wygląda kolejność Fame MMA 16? Kto, kiedy walczy 5 listopada 2022? Pierwszy do okrągłej klatki wejdzie Radosław Paszko. Wiejski Koks, bo pod takim pseudonimem walczy młody internetowy twórca stanie przed trudnym wyzwaniem pokonania Natana Marconia. Panowie ustalili, że zawalczą na zasadach MMA. W drugiej kolejności w oktagonie pojawią się panie. Wiktoria Jaroniewska w swoim drugim starciu podejmie doświadczoną Martę Rentel. Martirenti do tej pory stoczyła dwie walki i obie przegrała. Najpierw uległa Marcie Linkiewicz, a później Kamili Smoguleckiej.

Kolejność walk Fame MMA 16

Kolejność walk na Fame MMA 16 jest istotna dla osób, które z niecierpliwością czekają na najgorętsze starcia. Po dwóch ekscytujących pojedynkach na początku gali czekają nas kolejne emocje. W trzeciej kolejności do okrągłej klatki wejdą dwaj debiutanci. Dawid Dzinold Rzeźnik zawalczy z Szymonem Besserem. Wielkie nadzieje na emocje mają fani rapera Filipka. Zawalczy on z Dariuszem Kaźmierczukiem, który ma na swoim koncie aż 11 porażek. Jak wygląda Fame MMA 16? Kolejność walk prezentuje się następująco:

 1. Radosław Wiejski Koks Paszko - Natan Bóg Estetyki Marcoń
 2. Wiktoria Wiki Jaroniewska - Marta Martirenti Rentel
 3. Dawid Dzinold Rzeźnik - Szymon Szymoo Besser
 4. Filip Filipek Marcinek - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk
 5. Patryk Patrykos Domke - Adrian Polak Polański
 6. Mateusz Meknife Lovers Janusz - Krystian Wilczak
 7. Mariusz Hejter Słoński - Amadeusz Ferrari Roślik
 8. Patryk Bandura Bandurski - Alan Braveheart Kwieciński
 9. Robert Sutonator Pasut - Jacek Muran Murański
 10. Marcin Dubiel - Mateusz Tromba Trąbka - walka wieczoru

Wyniki Fame MMA 16 na żywo. Kto wygrał na Fame MMA 5.11.2022? [WYNIKI]

Radek Liszewski - Jest Weekend w VOX FM

Fame MMA 16 kolejność walk - godziny

Godziny walk na Fame MMA 16 nie są znane. Ciężko je przewidzieć, bo wszystko zależy od rozstrzygnięć poszczególnych starć. Pierwsza walka na Fame MMA 16, czyli ostatniej gali w 2022 roku, powinna rozpocząć się około godziny 20:15. Do drugiego starcia dojdzie około 20:40. Dlatego właśnie trzeba oglądać Fame MMA 16 PPV live, by nie przegapić wszystkich pojedynków!

Fame MMA 16 LIVE PPV - CENA. Gdzie oglądać Fame MMA 5.11.2022 za darmo? [STREAM]