Polska Od Kuchni 2022

i

Autor: materiały prasowe

Konursy z nagrodami, wybory miss i darmowe degustacje! Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni” zawita do Gdańska

2022-08-25 12:30

Wyjątkowy festiwal nad polskim morzem! Już w ten weekend "Polska od kuchni" do spróbowania w Gdańsku. Oprócz tego mnóstwo atrakcji i niespodzianek od organizatorów oraz przede wszystkim duże ilości jedzenia zupełnie za darmo!

"Polska Od Kuchni" już w ten weekend w Gdańsku

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni” to wyjątkowe wydarzenie przygotowane by podkreślić jak ważne jest, aby idąc z duchem czasu kultywować lokalną tożsamość i pielęgnować tradycje. Na każdym z festiwali czeka na Was: pyszne jedzenie, ogromna porcja wiedzy, świetna zabawa, niezapomniane przeżycia i ciekawe nagrody.

Już w najbliższą niedzielę Festiwal zawita nad polskie morze. W konkursie kulinarnym będziemy mogli skosztować między innymi frykasy, tort z fasoli, cytronszpajza. Zobaczyć będzie można również pokazy kulinarne Kuby Steuermarka, który przygotuje regionalne potrawy. W strefie ekologicznej dzieci będą mogły wziąć udział w konkursie pt. Jak dbam o planetę. Poaz tym mnóstwo nagród w konkursach dla dorosłych oraz duże ilości darmowego jedzenia.

CZYTAJ TAKŻE: Wakacje Po Polsku z VOX FM: jakie miejsca warto odwiedzić w Trójmieście [SONDA]

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Kaszubach

Mateusz Szymkowiak w roli prowadzącego oraz jury konkursu Miss Wdzięku. Ponad 20 kobiet w wyborach Miss Wdzięku. Koncert zespołu Horyzonty. A dla tych, którzy będą chcieli te smaki zabrać ze sobą do domu jarmark polskich produktów - pieczywo, miody, oleje, rękodzieło, produkty z całej Polski.

Najbliższa edycja odbędzie się w niedzielę (28 sierpnia) w Gdańsku na terenie Parku im. Ronalda Reagana. Finał Festiwalu odbędzie się 01 października 2022 r. na błoniach PGE Narodowego w Warszawie, najpierw jednak odwiedzimy kolejno każde z województw, a wstęp na wydarzenia będzie bezpłatny.

CZYTAJ TAKŻE: Wakacje Po Polsku z VOX FM - Kaszuby! Jakie miejsca warto odwiedzić? Gdzie i kiedy zawita nasza ekipa?

Polska Od Kuchni 2022

i

Autor: materiały prasowe Wyjątkowe wydarzenie na kulinarnej mapie Polski

Madga Narożna (Piękni i Młodzi) rozebrała się nad rzeką. W bikini wygląda tak, że fani nie mogą wyjść z podziwu