Krzysztof z „Rolnik szuka żony”. Kim jest? Wiek, wzrost, miłość, gospodarstwo

i

Autor: Instagram.com/rolnikszukazonytvp Krzysztof z „Rolnik szuka żony”. Kim jest? Wiek, wzrost, miłość, gospodarstwo

Krzysztof z „Rolnik szuka żony”. Kim jest? Wiek, wzrost, miłość, gospodarstwo

2022-09-17 19:23

Krzysztof to uczestnik dziewiątej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Fani show zastanawiają się kim jest rolnik, który szuka miłości. Jaki jest jego wiek, wzrost i oczekiwania? Oto co wiemy o Krzysztofie z „Rolnik szuka żony”.

Krzysztof z programu „Rolnik szuka żony 2022” prowadzi gospodarstwo w województwie kujawsko-pomorskim. Szuka prawdziwej miłości, której nie będzie przeszkadzało to, że jest rolnikiem. Lubi szybkie samochody i sporty walki. Co jeszcze o nim wiemy?

Krzysztof z „Rolnik szuka żony” 2022. Kim jest? Wiek, wzrost, gospodarstwo

Wiek Krzysztofa to 33 lata. Fanki z pewnością zainteresuje wzrost uczestnika programu „Rolnik szuka żony” – Krzysztof mierzy 185 cm. Jak każdy uczestnik tego show uprawia ziemię ale nie tylko. W pracy raczej się nie nudzi, bo 35-hektarowe gospodarstwo specjalizujące się w hodowli krów mlecznych rasy holsztyńsko-fryzyjskiej a także w uprawach pszenicy, pszenżyta i kukurydzy.

ZOBACZ TEŻ: „Rolnik szuka żony” 2022 – uczestnicy. Kim jest Klaudia? Wiek, miłość, gospodarstwo

Krzysztof z programu „Rolnik szuka żony”. Czy znajdzie miłość? Jakiej kobiety szuka?

Jak opisują producenci programu „Rolnik szuka żony”, Krzysztof ma za sobą trzy poważne związki, ale każdy rozpadał się  przez to, że Krzysztof jest rolnikiem.

„Głęboko wierzy w to, że udział w programie pozwoli mu poznać tę wyjątkową kobietę, która pokocha go za to, jakim jest człowiekiem i dla której rolnictwo nie będzie żadną przeszkodą. Miłość jest dla niego najważniejsza. Nigdy nie udaje, nie potrafi ukrywać emocji, od partnerki oczekuje wierności, opiekuńczości, wyrozumiałości, ceni sobie inteligencję i romantyzm” – informują producenci programu „Rolnik szuka żony”.

Sonda
Kto z programu "Rolnik szuka żony" podoba ci się najbardziej?
Poranne wyjce - Bahamy, morze, Miami