Księgowa operatorką koparki? Marzena udowadnia, że warto spełniać swoje marzenia w zabawie Pokaż na co Cię stać [GALERIA]

2022-07-21 13:24

"Strach nie powinien zatrzymać nas w dążeniu do spełnienia marzeń" tak napisała w swoim zgłoszeniu Marzena. Na co dzień księgowa, w wolnych chwilach panuje nad ogromną maszyną. W zabawie Pokaż na co Cię stać możemy podziwiać ją za sterami... koparki!

Pokaż na co Cię stać - Marzena i jej koparka

Wyjątkowa zabawa i wyjątkowe talenty słuchaczy VOX FM. Wasze zgłoszenia do Pokaż na co Cię stać nie przestają nas zaskakiwać. Po tańczącej piersiami Kindze i mrożącym krew w żyłach Adamie przyszła kolej na prawdziwą kobietę czynu! Marzena z zawodu jest księgową, ale siedzenie za biurkiem dostarczało jej za mało emocji, więc postanowiła zrobić kurs na operatorkę koparki.

Postanowiłam spełnić jedno ze swoim dziecięcych marzeń, realizując kurs na operatorkę/operatora koparko-ładowarki. Słyszałam wiele razy, że to męska praca, tak wiem, jednak czasy się zmieniają, a marzenie trzeba realizować. Ta wyjątkowa umiejętność pomaga mi w pracy, ale nie jest to moje podstawowe zajęcie. (...) Jestem szczęśliwa, silniejsza i dumna z siebie, bo strach nie powinien zatrzymać nas w dążeniu do spełnienia marzeń. A mam jeszcze sporo ich do spełnienia

- napisała Marzena w swoim zgłoszeniu do zabawy Pokaż na co Cię stać.

CZYTAJ TAKŻE: Jej piersi tańczą w rytm muzyki! Wyjątkowy talent Kingi w Pokaż na co Cię stać [WIDEO]

Pokaż na co Cię stać: Kinga i jej niezwykły talent tylko w VOX FM

20 tysięcy złotych za wyjątkowy talent

Jak zgłosić się do naszej zabawy? Wystarczy wejść na pokaz.voxfm.pl i przesłać nam nagranie, w którym zobaczymy jak prezentujecie swój talent. Znajdziecie tam również dokładny regulamin akcji. Zgłoszenia przyjmujemy do 21 sierpnia 2022 roku.

A więcej szczegółów znajdziecie tu: "Pokaż na co Cię stać" z VOX FM! Masz talent? Możesz wygrać 20 tysięcy złotych