Love Island

Kuba Galica wygrał Love Island, ale związek z Josie to już przeszłość. Jego nowa ukochana to prawdziwa piękność

2024-04-26 0:09

Kuba Galica i Josie Kwaśniewska to zwycięzcy piątej edycji Love Island. Chociaż jeszcze długo po programie ich miłość kwitła to ostatecznie związek nie przetrwał. Dziś Kuba jest znowu zakochany. Kim jest jego wybranka?

Josie i Kuba wygrali piątą edycję Love Island. W wielkim finale to Kuba trafił na kopertę z kwotą 100 tysięcy złotych, ale wybrał uczucie. Zdaniem widzów, głosujących w oficjalnej aplikacji „Love Island. Wyspa miłości”, związek górala z blondynką z Kanady zasłużył na najwyższy wynik i doprowadził parę do triumfu w piątej edycji randkowego reality show Polsatu. Ulubieńcy widzów jeszcze długo po zakończeniu programu byli razem i rozwijali swoje uczucie. Niestety, ostatecznie związek nie przetrwał. Mimo rozstania Josie i Kuba pozostali w dobrych relacjach.

Josie Kwaśniewska została „Królową przetrwania”! Wcześniej wygrała Love Island. Czy jej związek przetrwał?

Kuba Galica z Love Island ponownie zakochany

Kuba po rozstaniu z Josie przez jakiś czas był singlem. Jednak teraz serce przystojnego górala jest już zajęte. Wybranką Kuby jest piękna brunetka Ilona. Dziewczyna prowadzi swój biznes, a jej pasje to moda, sport i podróże. Razem z Kubą zwiedzili już m.in. Chiny i Tajlandię.

Co słychać u Josie z Love Island 5?

Josie Kwasniewska po udziale w show Polsatu postanowiła przeprowadzić się z Kanady do Polski. Niedawno wzięła udział w programie Królowa przetrwania. Okazała się najlepsza i wygrała show, w którym konkurowała m.in. z Martą Linkiewicz czy Natalią Janoszek.

Listen to "Odc. 6 – Marynata w akcji" on Spreaker.