Gorąca nowość od zespołu Playboys! Kuba Urbański zdradził nam sekrety numeru Król

i

Autor: Instagram.com/kubaplayboys

disco polo

Kuba Urbański z Playboys z wyróżnieniem od najważniejszych władz! To prawdziwy sukces

2023-11-21 13:43

Zespół Playboys ma ostatnio bardzo dobry czas. Jego członkowie świętowali w tym roku swoje 10-lecie. Na brak pozytywnych informacji nie może też narzekać sam lider formacji - Kuba Urbański. Ten został ostatnio odznaczony naprawdę wyjątkowym wyróżnieniem. To zostało mu przyznane przez ważne władze!

Kuba Urbański z Playboys z ważnym odznaczeniem

Grupa Playboys w tym roku w wielkim stylu świętuje 10-lecie swojego istnienia. Jakiś czas temu w Radomiu odbył się jubileuszowy koncert z tej okazji, na którym oprócz samych Playboys wystąpili również inni znani muzycy disco polo. Nie zabrakło największych hitów formacji. A ta ma na swoim koncie takie numery, jak "Ja w to nie wierzę", "Tylko ty" i "Lejde". Pod tymi kawałkami w sieci obserwujemy wielomilionowe wyświetlenia. Trudno się dziwić. To nie tylko świetne numery disco polo, ale i sam Kuba Urbański z zespołu Playboys dość regularnie ma kontakt ze swoimi fanami, co z pewnością buduje u nich poczucie więzi z muzykiem. Ten dość mocno jest z kolei związany z Radomiem. To tam mieszkał przez 27 lat i się wychowywał. Zresztą Kuba nigdy nie kryje się szczególnie ze swoim pochodzeniem i dość głośno mówi o Radomiu. Ostatnio za tę postawę dostał wyjątkowe wyróżnienie.

KUBA URBAŃSKI - PLAYBOYS | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Kuba Urbański z Playboys z medalem

Władze miejscowości, powiatów i województw niejednokrotnie przyznają wyróżnienia osobom, które w szczególny sposób przyczyniły się do sławienia danego regionu. Czasem niektórzy artyści dostają dyplomy, czasem klucze do miasta, a czasem inne symbole, które są wyrazem podziękowania. Ostatnio wyjątkowy prezent otrzymał Kuba Urbański z zespołu Playboys. Ten otrzymał bowiem medal "Zasłużony dla Powiatu Radomskiego". Ten jest wyrazem podziękowania dla muzyka za wysiłek na rzecz rozwoju powiatu. I trudno nie zgodzić się z kapitułą, która nagrodziła Kubę. Ten nigdy nie wstydził się bowiem mówić o tym, z jakiej miejscowości pochodzi (mimo żartów na temat Radomiu, do których odniósł się ostatnio w rozmowie z VOX FM). Trzeba przyznać - to postawa godna naśladowania. A Kubie życzymy kolejnych sukcesów.