Kuba Urbański z zespołu Playboys zdobył się na szczere wyznanie. Mój dar od Boga

i

Autor: Instagram.com/kubaplayboys

disco polo

Kuba Urbański z Playboys zapowiada nowy numer. Będzie hit?

2023-08-31 20:52

Kuba Urbański z zespołu Playboys nie daje odpocząć swoim fanom. Wokalista, który ma na swoim koncie całą masę hitów zapowiedział właśnie obserwatorom kolejną piosenkę! Rąbka tajemnicy uchylił w swoich social mediach. Czego możemy spodziewać się od autora "Ja w to nie wierzę" i kiedy planowana jest premiera?

Nowość od zespołu Playboys

Zespół Playboys to jedna z najbardziej rozpoznawalnych formacji disco polo w Polsce. Grupa ma na swoim koncie takie hity, jak "Ja w to nie wierzę", "Bahamy, morze, Miami" i "Tylko ty". W dodatku w tym roku obchodzi dziesięciolecie swojej działalności. Trzeba przyznać, że to znakomity wynik, bo nie brakuje w naszym kraju piosenkarzy, o których słuch ginie po wydaniu jednego lub dwóch numerów. Formacji Playboys taki scenariusz nie grozi. Swój udział ma w tym z pewnością wokalista - Kuba Urbański, który regularnie podgrzewa zainteresowanie fanów swoją aktywnością w sieci. Jakiś czas temu muzyk dodał np. specjalne wykonanie numeru "Bahamy, morze, Miami", czym zachwycił internautów. Tym razem na swoim Instagramie opublikował dla nich jednak inną niespodziankę - zapowiedział nowy utwór!

Kuba Urbański z grupy Playboys nie wierzył, że jego żona jest w ciąży!

Nowa piosenka zespołu Playboys

Fani zespołu Playboys na Instagramie Kuby Urbańskiego mogli usłyszeć przedpremierowo fragment najnowszej piosenki grupy. O czym będzie nowy utwór? Na pewno nie zabraknie w nim miłości! W tekście możemy usłyszeć m.in. zdanie "A ja będę twym królem, ucałuję cię czule". Pojawia się też wątek zakochania. Wszystko utrzymane jest w skocznym, radosnym klimacie, a na wideo widzimy uśmiechniętego lidera grupy Playboys. Fani w komentarzach już po tym krótkim fragmencie nie kryją zachwytu.

Kubuś dawaj mnie to szybko ❤️

Pieknie to będzie chodzić 🔥🔥🔥

Jak zawsze będzie ogień 🔥 Nóżka sama chodzi 🎼🎸🎹

- czytamy w komentarzach.

Czy możemy spodziewać się kolejnego hitu od formacji Playboys? O tym przekonamy się wkrótce. Kiedy? Tego na razie nie wiadomo. Kuba nie ujawnił bowiem daty premiery, ani tytułu nowej piosenki. Jej fragmentu możecie natomiast posłuchać poniżej.

QUIZ dla największych fanów disco polo

Pytanie 1 z 8
Z której piosenki Pięknych i Młodych jest ten tekst? "Dzień zaczynasz prostym słowem kocham Cię"