Kuba Urbański z zespołu Playboys zdobył się na szczere wyznanie. Mój dar od Boga

i

Autor: Instagram.com/kubaplayboys

disco polo

Kuba Urbański z zespołu Playboys zdobył się na szczere wyznanie. "Mój dar od Boga"

2023-08-30 21:23

Kuba Urbański z zespołu Playboys to bez wątpienia jeden z najbardziej otwartych muzyków disco polo. Na bieżąco dzieli się w sieci informacjami o swoim życiu. Nie krępuje się pokazywać swoich samochodów i rodziny. Ostatnio muzyk dodał na Instagrama wyjątkowy wpis. Internauci nie kryli zachwytu!

Kuba Urbański wzruszył fanów

W świecie muzyki mamy dwa typy gwiazd. Część nie udziela wywiadów, nie pojawia się na eventach, a z fanami rozmawia jedynie na koncertach i wydając nowe płyty. Druga grupa na bieżąco zdaje relacje ze swojego życia i jest ze swoimi miłośnikami w stałym kontakcie. Właśnie w tej części polskiego świata disco polo jest Kuba Urbański z zespołu Playboys. Autor takich hitów, jak "Ja w to nie wierzę", "Tylko ty" i "Lejde" regularnie postuje w sieci o swoim życiu, a także dzieli się z fanami ciekawymi filmami. Np. jakiś czas temu muzyk dodał do sieci wyjątkowe wykonanie numeru "Bahamy, morze, Miami". Tym razem zachwycił fanów jednak zupełnie czym innym. Szał w komentarzach wywołało piękne, prywatne zdjęcie. A także opis, z którego można wyczuć, że popłynął Kubie prosto z serca.

Kuba z zespołu Playboys: Dzięki pandemii mam córeczkę!

Kuba z Playboys świętuje urodziny córki

Kuba z zespołu Playboys nigdy nie ukrywał, że rodzina odgrywa w jego życiu niezwykle ważną rolę. I to właśnie swoim bliskim poświęcił najnowszy wpis. A dokładniej - córeczce, Marysi. Dziewczynka świętowało bowiem swoje drugie urodziny. Znany tata wrzucił z tej okazji na Instagrama fotkę z córeczką i jego drugą połówką. Całość opatrzył niezwykle wzruszającym opisem.

Moje szczęście ♡Mój Skarb ♡Mój dar od Boga ♡Moja Marysia ma już 2 latka ❤️

Nie wiem kiedy to zleciało, ale wiem jedno!

Ktoś kiedyś powiedział, że "Rodzina to nie wszystko" ja uważam, że wszystko bez rodziny to nic ❤️

Dzieci to część nas i nie ma w życiu większej motywacji, radości i szczęścia jakie oddają nam każdego dnia pojawiając się wśrod nas ❤️

Marysiu rośnij nam zdrowa i szczęśliwa, Kocham Cię Najmocniej na świecie ❤️

- napisał we wpisie Kuba Urbański.

Trzeba przyznać, że czytając tak piękne słowa, trudno żeby w oczach nie pojawiła się łezka wzruszenia. Niejedna pewnie pojawia się też u Kuby, obserwującego, jak jego skarb dorasta! Cała redakcja VOX FM życzy Marysi sto lat i mnóstwa radości dla jej rodziców!

QUIZ dla największych fanów disco polo

Pytanie 1 z 8
Z której piosenki Pięknych i Młodych jest ten tekst? "Dzień zaczynasz prostym słowem kocham Cię"