Kuba z Playboys zagrał kultowy utwór Seweryna Krajewskiego. Wideo podbija TikToka

i

Autor: Screenshot Instagram; TikTok / kubaplayboys Kuba z Playboys zagrał kultowy utwór Seweryna Krajewskiego. Wideo podbija TikToka

Hity internetu

Kuba z Playboys pokazał się z zupełnie innej strony. Internauci pełni zachwytu: “coś niesamowitego”

2023-08-01 10:56

Jakub Urbański porządnie zaskoczył swoich fanów. Popularny wokalista disco polo zaprezentował bowiem światu swój inny talent, którym dotąd aż tak ochoczo się nie chwalił. A jest czym!

Kuba Urbański to muzyk związany z disco polowym zespołem Playboys, z którym ma już na koncie pokaźną liczbę hitów. Cieszy się zresztą sporą grupą oddanych fanów, którzy pilnie śledzą jego poczynania i wspierają na każdym kolejnym etapie kariery. Teraz przeżyli jednak niemały szok. Okazało się, że Kuba nie tylko świetnie śpiewa, ale także… gra na pianinie. I to nie byle jak.

CZYTAJ TAKŻE: To najbardziej kontrowersyjny kawałek tego roku? “Pupa” Menelaos nie bierze jeńców

Kuba z Playboys zagrał kultowy utwór Seweryna Krajewskiego. Wideo podbija TikToka

Kuba może pochwalić się niemałą popularnością w sieci. Jego działania na Instagramie śledzą 63 tysiące internuatów, na TikToku zaś zebrał publikę rzędu 46.9 tysięcy. To właśnie w drugim serwisie opublikował niedawno wideo, na którym gra na pianinie “Wielką miłość” Seweryna Krajewskiego.

- poproszę o pełną wersję pięknie zagrane

- Coś niesamowitego, ogromny talent🎶💛

- aż ciary przechodzą

- Coś pięknego... Uwielbiam

… czytamy w komentarzach.

Kuba Urbański nie jest pierwszym disco polowcem, który wziął ostatnio na warsztat twórczość Seweryna Krajewskiego. Czadoman, goszcząc w radiu VOX FM, pochwalił się swoim wykonem “Nie jesteś sama” i również stanął na wysokości zadania. To co, kto następny?

Disco polo - dopasuj wers do artysty

Pytanie 1 z 6
"O miłość walczyć to nie wstyd"
VOX test wiedza ogólna