Pupa Menelaos wywoła kontrowersje?

i

Autor: Screenshot Youtube/ Menelaos Official "Pupa" Menelaos wywoła kontrowersje?

Disco polo

To najbardziej kontrowersyjny kawałek tego roku? “Pupa” Menelaos nie bierze jeńców

2023-07-31 20:37

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy – “Pupa” zawitała wreszcie w sieci. Zespół Menelaos dostarczył nam swoją propozycję do tytułu hitu tegorocznych wakacji i musimy przyznać, że jest gorąco i… ostro.

Wojtek “Levelon” Sarwa, Paweł Głowacki (DJ Posejdon) oraz Alek Chudyk dowieźli. “Pupa” to przepełniony pozytywną energią utwór, który sprawia, że nogi aż same rwą się do tańca. Całość ma też bardzo pozytywny, wakacyjny klimat, więc mówimy tu o mocnym kandydacie do tytułu hitu lata 2023. Słuchacze są zresztą zachwyceni, czego wyraz dali w szeregu komentarzy.

- Ale to buja 😈🔥 Sztosik nutka chłopaki! Robicie robotę 🔥 Hit 2023🥵

- Sztos produkcja! Menelaosi wymiatają 🔥❤️❤️❤️❤️

- Sztosik nutka, życzę milionowych wyświetleń ❤

- Fajne,wakacyjny kawałek do tańca 👌🎶🔆

… czytamy w komentarzach.

“Pupa” Menelaos wywoła kontrowersje?

Sęk jednak w tym, że tytuł utworu zobowiązuje i w klipie dość mocno eksponowane są kobiece wdzięki. I choć disco polowe teledyski nas już do tego przyzwyczaiły, w ostatnim czasie coraz częściej pojawiają się głosy krytyki przy tego typu prakrytach. Wystarczy zresztą przypomnieć sobie ostatnie problemy Rompeya, który wypowiedział wojnę YouTubowi, który ordynarnie obciął mu zasięgi uznając, że jego “Łapiemy Słońce” propaguje nagość właśnie poprzez pokazywanie skąpo odzianych pań. Czy ten sam los czeka “Pupę” Menelaos? Miejmy nadzieję, że nie, ale obawy są raczej uzasadnione.

Rozpoznasz discopolowe klipy po zaledwie jednym kadrze? QUIZ dla prawdziwych znawców!

Pytanie 1 z 7
Z jakiego klipu pochodzi ten kadr?
disco polo quiz
VOX: torebkowe skarby