Lara Gessler w ciąży

i

Autor: screen/Instagram @lara_gessler Lara Gessler spodziewa się dziecka! Pokazała wzruszające nagranie

Lara Gessler w ciąży! Pokazała wzruszające nagranie

2022-03-29 9:51

Opublikowane przez Larę Gessler nagranie nie pozostawia wątpliwości. Córka znanej restauratorki pokazała swój zaokrąglony brzuszek. To oznacza, że spodziewa się drugiego dziecka.

W październiku 2020 roku na świat przyszła Nena, pierwsza córka Lary Gessler i Piotra Szeląga. Od tej pory celebrytka często opowiada na swoim Instagramie o macierzyństwie i pokazuje twarz swojego dziecka. Można nawet powiedzieć, że Nena króluje na jej Instagramie zwiedzając z rodzicami Polskę i cały świat.

Pierwsza Zmiana na TikTok’u

Lara Gessler spodziewa się dziecka

Nic więc dziwnego, że wiadomością o kolejnej ciąży podzieliła się ze swoimi fanami. Na filmiku, który opublikowała widzimy jak jej mąż niesie na rękach Nenę na tle drewnianego domku. Do tego sielankowego obrazka dołącza Lara w luźnej niebieskiej sukience i po chwili łapie się za brzuch, żeby pokazać, że jest zaokrąglony.

W komentarzach pod postem od razu posypały się gratulacje, do których redakcja VOX FM również dołącza.

Lara Gessler - mąż

Piotra Szeląg to drugi mąż Lary Gessler, a z zawodu jest prawnikiem. W 2017 roku córka znanej restauratorki poślubiła Pawła Rucza, jednak bardzo szybko doszło do rozwodu. Niedługo później związała się z Szelągiem, z którym szybko założyła rodzinę. "Dzięki Tobie jest wszystko, co dla mnie ważne i piękne. Sto lat @piotr.szelag #miłość" - napisała pod najnowszym postem.