Casa Amor na Love Island

i

Autor: screen/Instagram @loveislandwyspamilosci

Najtrwalsze pary Love Island zagrożone? Casa Amor jeszcze nigdy tak nie namieszała

2022-03-28 12:03

To prawdopodobnie najgorętsza odsłona Casa Amor w historii polskiego Love Island! Dziewczyny uginają się pod wdziękiem byłych uczestników. Czy najmocniejsze do tej pory pary przetrwają próbę?

Dobrze znane twarze w Casa Amor

Do tej pory wydawało się, że największym zaskoczeniem tej edycji będzie fakt, że do Casa Amor na "delegację" pojechały tym razem panie. We wcześniejszych sezonach to zazwyczaj panowie byli wysyłani na tygodniowy urlop od Willi Miłości. Na miejscu okazało się, że uczestnicznki spotkają się ze znanymi z poprzednich edycji panami.

Stabilne do tej pory związki zatrzęsły się w posadach. Dla widzów jest to o tyle zaskakujące, że w poprzednich odsłonach Casa Amor zazwyczaj była atrakcją dla przebywających na wyspie singli, a uczestnicy w mocnych parach trzymały dystans do nowych osób i chętnie wracały do swoich dotychczasowych partnerów po zakończeniu przygody.

Przemek Sasowski na TikTok’u

Czy Islanderki wrócą do swoich par po Casa Amor?

Tymczasem pojawienie się przystojniaków w Casa Amor mocno zachwiało pewność niektórych uczuć. Patrycja do tej pory zapatrzona w Lucasa, zaczęła coraz bardziej interesować się znanym z drugiego sezonu Mikołajem.

Również Oliwia, która z Konradem była w jednym z najdłuższych stażem związku, bez skrępowania pocałowała... Piotra. Jak wyznała, były uczestnik 3. sezonu podobał jej się już od dawna i jeszcze jako singielka bardzo chciała go poznać.

Widzowie zadają sobie również pytanie co się stanie z Anią. Po przejściach jakie do tej pory miała z Włodkiem, komentarze internautów nie są zbyt przychylne. Uczestniczka zainteresowała się Jurkiem, który zaskarbił sobie serca widzów podczas poprzedniej edycji Love Island. Czy ten związek ma przyszłość? Przekonamy się już niedługo.