Skolim

i

Autor: YouTube SKOLIM Official

Łobuzy, MiłyPan, Kamil Kossakowski, a może Topky? Skolim pyta fanów z kim powinien nagrać duet

2022-09-28 14:33

Ostatni rok był złotym czasem dla duetów, a nawet tercetów na scenie disco polo. Czy Skolim również chciałby kawałek tego tortu dla siebie? Na Instagramie zadał fanom jedno ważne pytanie.

Z kim Skolim nagra duet?

Najpierw MiłyPan i Defis we współpracy z Bogdanem Borowskim podbili parkiety kawałkiem "Jeszcze raz", a później z Topkami "Jeden taniec jedna noc" podbił letnie listy przebojów. W międzyczasie Topky nagrały z Łobuzami numer "Dawaj mi pyska", a MiG ze Spontanem i DiscoBoys kilka tygodni temu uraczyli nas wspólną produkcją "Schodki nad Wisłą". Nie da się ukryć, że duety w świecie disco polo podbijają serca fanów w ostatnich miesiącach. Fani również czekają na kolejne wspólne produkcje ulubionych artystów.

CZYTAJ TAKŻE: To już nie jest disco polo. Skolim ma piosenkę, która trzęsie polskim internetem niczym reggaeton Puerto Rico. „Kiss me Baby” zarabia miliony i się nie zatrzymuje

VOX FM – Jazda do roboty 2022

Tym razem do stworzenia duetu przymierza się... Skolim, którego "Wyglądasz Idealnie" podbija Best Listę radia VOX FM.

Teraz moje pytanie ? jakich artystów muzycznych chcecie we wspólnej piosence ze SKOLIMEM???? oznaczajcie w komentarzu artystów których Lubicie !!! Uwaga jestem otwarty na Feat’y Duety i dogrywki ❤️ albo zgłaszajcie się sami kochani wykonawcy !!! Muzyka ma nas łączyć i sprawiać nam przyjemność ???

Czekam na wasze propozycje ???

W komentarzach od razu posypały się propozycje z czołówki disco polo, t.j. Topky, Łobuzy, MiłyPan czy DiscoBoys. Ale nie zabrakło też Dody, Young Leosi czy Sanah. Jeżeli tylko będzie wiadomo czy i z kim Skolim stworzy wspólną piosenkę na pewno Was o tym poinformujemy!

CZYTAJ TAKŻE: Daniel odpada z Love Island i tłumaczy się z tajnych znaków do dziewczyny? Co oznacza literka "T"

Nowości disco polo lato 2022! Najgorętsze premiery tegorocznych wakacji

Sonda
Z kim Skolim powinien nagrać duet?