telewizja

Love Island 9: Adrian przeszedł zmianę o 180 stopni? Fani są mocno zaskoczeni

2024-03-07 16:08

Są uczestnicy Love Island 9, o których wiemy raczej niewiele. Są jednak i tacy, jak Adrian, którego zdążyła już doskonale poznać cała Polska. Chłopak wielokrotnie powtarzał bowiem czym zajmuje się w życiu, co zresztą mocno rozbawiło widzów. Wiele wskazuje jednak na to, że przeszedł poważną zmianę.

Love Island 9: Adrian się zmienił?

Nowy sezon Love Island 9 coraz mocniej się rozkręca. W przeciwieństwie do Hotel Paradise 8, który mocno krytykowany jest przez widzów, bo ich zdaniem bije w nim nudą. W Love Island 9 nudy nie ma, za to oglądający twierdzą, że są w nim denerwujący uczestnicy. Z kolei jeszcze przed startem sezonu pisali, że są oni brzydcy. Jednym zdaniem - raczej nigdy nie będzie idealnie. Ideałów też trudno szukać, jeśli chodzi o charakter bohaterów Love Island 9. Z dziewczyn fani programu mocno krytykują Zuzę. Z chłopaków z kolei obrywa się ostatnio Adrianowi. Ten zasłynął tym, że co chwilę powtarzał, że studiuje prawo i jest mocno religijny. Zirytował też widzów podejściem do tatuaży. Czy jednak wraz z nowym odcinkiem Love Island 9 chłopak się zmienił? Tak twierdzą oglądający.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Love Island 9: Adrian zadziwił widzów

Chyba mało, który uczestnik Love Island 9 działał ostatnio widzom na nerwy tak mocno, jak Adrian. Jego ciągłe powtarzanie tego, że studiuje prawo było tak mocno irytujące, że aż stało się memem. I widzowie zapewne będą wypominali to Adrianowi przez cały sezon Love Island 9. Choć w ostatnim odcinku doszło jednak do dość nietypowej sytuacji, na którą czujni widzowie zwrócili uwagę w komentarzach na profilu programu.

Czy ktoś zauważył zmianę Adriana? Dziś nie było nic o tym, że studiuje prawo! Zawiodłam się 😢

i o tym że jest wierzący 😂

odcinek trwa krótko więc nie mieliśmy po prostu okazji tego usłyszeć, ale z pewnością mówił to

- napisali w żartach fani na profilu programu Love Island 9.

Czy faktycznie era Adriana, który chwali się, że studiuje prawo dobiegła końca? A może on zbiera siły, żeby uderzyć jeszcze mocniej? O tym na pewno dowiecie się oglądając nowe odcinki Love Island 9. Te są nadawane od poniedziałku do piątku i w niedziele o 22:00 w TV4.