telewizja

Love Island 9: widzom puściły emocje. Aż trudno uwierzyć o co poszło

2024-03-05 13:33

Tego można się było spodziewać. Ledwo obejrzeliśmy pierwszy odcinek Love Island 9, a Internet już zapłonął. Emocje u widzów wzbudzili nowi uczestnicy i willa, ale i pierwsze rozmowy w programie. Te dotyczyły różnych tematów. Jednak oglądającym Love Island 9 szczególnie mocno podpadł Adrian. O co poszło?

Love Island 9: Adrian nagrabił sobie u widzów?

Idąc do reality show można być pewnym jednego - widzowie nie będą szczędzili słów krytyki i doczepią się nawet najmniejszego elementu. Mamy nadzieję, że uczestnicy Love Island 9 byli na to przygotowani, ponieważ już po pierwszym odcinku nowego sezonu, Internet zapłonął. A to - jak wiemy z poprzednich edycji Love Island - dopiero początek. Choć już teraz widzowie są wyjątkowo krytyczni. Zdążyli bowiem nie polubić Zuzy, którą od razu wysyłają do domu, ponieważ dziewczyna ich do siebie nie przekonuje, a w dodatku mówi po francusku, przez co jej nie rozumieją. Jednak i panowie są na celowniku oglądających. Już przed oficjalnym startem nowego sezonu Love Island 9 nie brakowało głosów, że panowie w tej edycji - mówiąc delikatnie - nie są urodziwi. Teraz dochodzi do tego jeszcze i problem charakteru.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Love Island 9: Adrian irytuje widzów

Ledwo się zaprezentował, a już zdążył zdenerwować widzów. Mowa o Adrianie, który na dzień dobry w Love Island 9 nie pokazał się raczej z najlepszej strony. A przynajmniej takie wnioski można wyciągnąć, czytając komentarze na profilu programu. Adrian mocno krytycznie odniósł się do kwestii tatuaży. Jednak nie tylko tym podpadł widzom Love Island 9. Ci zarzucają mu bowiem narcyzm i zbyt wiele mówienia o sobie i jego przekonaniach.

Adrian Wiki totalny niewypał, chłopa nawiedzony ,dziewczyna chce studiowac paznokcie 🙈🙈🙈

Adrian traci przy bliższym poznaniu 😂 tragedia, jakiś nawiedzony. Tylko religia i przechwalanie się studiami

Adrian! oj narcyzem pachnie 🥴

- czytamy na profilu programu Love Island 9.

Czy widzowie dadzą Adrianowi jeszcze jedną szansę? A może jest już skreślony na dobre? Sprawdzajcie to od poniedziałku do piątku i w niedziele o 22:00 w TV4.