telewizja

Love Island 9: Dan linczowany przez widzów! Nie uwierzycie o co poszło

2024-03-13 13:34

Na Love Island 9 robi się coraz goręcej. Po tym, jak w ostatnich dniach było tak za sprawą pocałunków na ekranie i innych erotycznych rzeczy, teraz zanosi się na pierwszą poważną dramę między Danem i Danielem. A emocji nie kryją i widzowie, którzy ostatnio naprawdę mocno cisną w sieci Danowi. Co im zrobił?

Love Island 9: burza na wyspie miłości

Ostatnie odcinki Love Island 9 zapewniają nam roller coaster emocji. W programie sporo się bowiem dzieje, a widzowie zdążyli już wytypować swoich wrogów i ulubieńców. Choć, jak to zwykle bywa przy tym programie - nie brakuje i mnóstwa krytycznych komentarzy. Ostatnio produkcji i uczestnikom Love Island 9 mocno obrywało się przez sceny, które rozgrywały się na ekranie. Te przypominały bowiem kadry, niczym z filmów dla dorosłych. W jednym z odcinków dziewczyny były ubrane w mocno wyzywające stroje, innym razem na ekranie mogliśmy oglądać całowanie na każdego na całego, a nawet buziakowy trójkąt. To zresztą mocno zmartwiło widzów, którzy zaczęli się obawiać, czy uczestnicy Love Island 9 się nie pochorują. Teraz w programie znów zrobi się gorąco. A to za sprawą Daniela i Dana.

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Love Island 9: Dan obrywa w komentarzach

Dan nie ma ostatnio dobrej passy w programie Love Island 9. Jest mocno krytykowany przez widzów w komentarzach, a w najbliższym odcinku czeka nas jego drama z Danielem. Wszystko w związku z zachowaniem Daniela. Dan uważa bowiem, że próbuje mu on rozwalić związek "w którym był szczęśliwy". Ciekawe słowa, szczególnie, jak na niego i jego ostatnie poczynania w Love Island 9. To zdanie nie umknęło uwadze widzów, którzy mocno zjechali Dana w komentarzach, zarzucając mu hipokryzję. A to nie jedyny przytyk.

Dan cały czas nawiązuje do wieku ale z wiekiem chyba powinno się być mądrzejszym. A to on zachowuje się jak 15 latek. 🙄

Dan tak ci zależało ze liżesz wszystko co popadnie 😂 idź dorośnij bo w twoim przypadku wiek to naprawdę TYLKO liczba 😂

Dan gadać nie umie przez te zęby. Gość jest bardzo obleśny.

- czytamy w komentarzach na profilu Love Island 9.

Jak zakończy się ta drama i jakie pary czekają nas w programie? Żeby niczego nie przegapić musicie oglądać Love Island 9 od poniedziałku do piątku i w niedziele o 22:00 w TV4.