wyspa miłości

Love Island 9: Dan naprawdę to zrobił. W komentarzach wylała się fala krytyki

2024-04-11 7:42

To już ostatnie dni programu Love Island 9. Z jednej strony - fani cieszą się, ponieważ czekają nas rozstrzygnięcia. Z drugiej - chyba każdemu będzie brakowało dram i grubych akcji w programie. I choć do finału coraz bliżej, to niektórzy nie dają za wygraną. Dan po swoim ostatnim zachowaniu mocno oberwał w komentarzach.

Love Island 9: Dan krytykowany przez widzów

Mamy dla Was przykrą wiadomość - do końca programu Love Island 9 już bliżej niż dalej. Już w tym tygodniu dowiemy się, która z par zwycięży w randkowym reality show. Ostatnie tygodnie obfitowały w emocje na wyspie miłości. Nic zresztą dziwnego - program już od kilku sezonów zapewnia nam roller coaster wrażeń, a hasłem przewodnim jest "spodziewaj się niespodziewanego". O podgrzewanie atmosfery dbali oczywiście uczestnicy Love Island 9. Tu na prowadzenie wysuwa się Dan. Ten mocno odwalał w tym sezonie programu. W jednym z tygodni zagroził, że odejdzie z randkowego reality show. Finalnie jednak do niego wrócił, czym mocno zirytował fanów Love Island 9. Po tamtej akcji już nikt nie patrzył na chłopaka poważnie. Ostatnio znowu obrywa mu się w komentarzach.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Love Island 9: Dan wyleci przed finałem?

Naiwni byli ci, którzy myśleli, że Dan w tygodniu finałowym się ogarnie i będzie wzorem w swojej parze. Chłopak najwyraźniej nie chce wygrać programu i znowu odwala krzywe akcje w Love Island 9. Zdaniem widzów jego relacja z Amandą jest mocno toksyczna, a Dan zachowuje się w niej okropnie. Zresztą nie po raz pierwszy. W komentarzach na profilu Love Island 9 wylała się na niego fala krytyki. Widzowie mają mu za złe jego zachowanie. 

I wychodzi prawdziwa twarz Dana po raz kolejny, skrzywdził Emi, Patke a teraz Amandy się czepia

Dan czas do domu, żadna z Tobą nie wytrzymała i każda przez Ciebie płakała

Dan w relacji z Emi wydawał mi się fajniejszy i nawet przystojniejszy. W relacji z Amanda to jest po prostu odrzucający i wręcz nieatrakcyjny.

- czytamy w komentarzach na profilu Love Island 9.

Jak widać - Dan mocno przeskrobał sobie u widzów. A to nie są dla niego dobre wieści, ponieważ najpewniej jeszcze przed finałem będzie musiał opuścić wyspę miłości. Już niebawem widzowie wyeliminują bowiem 2 pary. I wiele wskazuje na to, że w jednej z nich jest właśnie Dan. Nowe odcinki Love Island 9 można oglądać o 22:00 w TV4.

Listen on Spreaker.