telewizja

Love Island 9: Dan odchodzi z programu! Wszystko mogło być wielką ustawką

2024-03-18 16:22

Ta wiadomość mocno zaskoczyła wszystkich widzów programu Love Island 9. Niecodziennie zdarza się bowiem, żeby uczestnik na własne życzenie opuszczał program, do którego przecież przyszedł w jakimś celu. A Dan jednak to zrobił. Czy jednak cała sytuacja ma drugie dno i nie była jedynie wynikiem złamanego serca?

Love Island 9: Dan opuścił program

Jeśli chodzi o ilość emocji, to ta edycja Love Island 9 zdecydowanie nas nie zawodzi. W programie nie tylko możemy oglądać uczestników, którzy idą na całość i nie mają żadnych zahamowań, ale i nie brakuje w tym wszystkim dram i zaskoczeń. Po tym, jak przez ostatnich kilka odcinków mogliśmy oglądać, jak każdy z każdym się całuje, obmacuje itp., wydawało się, że sytuacja się powoli klaruje. Na ekranie widzieliśmy bowiem, jak rozkwita uczucie ze strony Dana w kierunku Emi. Jednak to program Love Island 9, więc tu nic nie mogło być takie, jakim mogło się wydawać. Niespodziewanie Emi poinformowała bowiem Dana, że nic z tego nie będzie, co sprawiło, że chłopak najwyraźniej się załamał. W furii opuścił bowiem wyspę miłości i to by było na tyle z jego udziału w Love Island 9. Czy jednak faktycznie poszło o złamane serce?

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Love Island 9: Dan wyszedł z programu nie bez powodu?

Sytuacja, do której doszło w najnowszym odcinku Love Island 9 mocno zaskoczyła widzów. Ci zaczęli zastanawiać się nad tym, czy Emi na pewno dobrze zrobiła. Byli nawet i tacy, którzy sugerowali, że popełniła największy możliwy błąd. Jak widać - widzowie Love Island 9 mocno to wszystko przeżyli. Jednak mówimy o programie reality show. Nie mogło, więc i zabraknąć komentarzy, w których widzowie zastanawiają się nad tym, czy na pewno wszystko było takim, jak zobaczyliśmy to na ekranie. Niektórzy fani Love Island 9 zaczęli wspominać o informacjach o rzekomej ciemnej przeszłości Dana. Czy wszystko co zobaczyliśmy było ustawką?

Od kiedy laska z produkcji wyskakuje jak ktoś chce wyjść ? Okazało sie, ze Dan ma wiele ba sumieniu i produkcja zeby nie wypasc źle, ze nie weryfikuje ludzi wymyśliła takie zagranie ?

Dan pewnie odszedł przez te informacje o rzekomym problemie z prawem..

Już pisałam to wcześniej, jeśli to jest prawda, że Dań był karany, produkcja musi zapewne teraz to jakoś rozwiązać i chyba właśnie w taki sposób zostało to ustalone

- napisali fani Love Island 9.

Czy mają rację? Tego zapewne nigdy się nie dowiemy. Ale to, że pojawiają się takie komentarze chyba nikogo nie dziwi. Love Island 9 od zawsze wzbudza ogromne emocje. A tych nie zabraknie i w nowych odcinkach, w których Emi będzie przeżywała decyzję Dana. Love Island 9 można oglądać od poniedziałku do piątku i w niedziele o 22:00 w TV4.