telewizja

Love Island 9: Emi popełniła największy życiowy błąd? Widzowie nie mają złudzeń

2024-03-18 15:49

W Love Island 9 znowu zrobiło się gorąco. Ostatnie tygodnie na wyspie miłości nie oszczędzają nas, jeśli chodzi o dostarczanie emocji. Jednak tego, co wydarzyło się w najnowszym epizodzie randkowego show chyba nikt się nie spodziewał. Dan na własne życzenie opuścił program. Emi popełniła błąd, który będzie ją sporo kosztował?

Love Island 9: decyzja Emi zmieniła bieg programu

Na wyspie miłości znowu się zadziało! W tej edycji nie brakuje emocji i sytuacji, których nikt nie przewidziałby w żadnym scenariuszu. Na co najlepszy dowód mieliśmy w ostatnim odcinku Love Island 9. Wszystko za sprawą rozmowy Emi i Dana, w której padły mocne słowa, które całkowicie zmieniły bieg programu. Podczas szczerej dyskusji Emi zasugerowała bowiem Danowi, że się rozstają. Ten nie mógł zrozumieć, co się wydarzyło i dlaczego. Dlatego chłopak w nerwach opuścił program. I tym samym na dobre pożegnał się z wyspą miłości. Wiemy już, że z tego powodu w najnowszym odcinku Love Island 9 atmosfera będzie bardzo napięta. Emi będzie obwiniała siebie za decyzję chłopaka. Czy popełniła najgorszy wybór w jej życiu? Internauci zdają się nie mieć wątpliwości.

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Love Island 9: Dan opuścił program

Chyba nikt nie spodziewał się, że tak potoczą się losy tej historii na wyspie miłości. Zdenerwowany Dan opuścił na własne życzenie program Love Island 9, a w komentarzach rozgrzała niemała dyskusja na temat całej sytuacji. Widzowie nie mogą wyjść z szoku, co zobaczyli na swoich ekranach. Mocno też odnieśli się do wszystkiego na profilu programu. Nie brakuje wypowiedzi, że Emi popełniła najgorszą możliwą decyzję. Są jednak i fani Love Island 9, którzy bronią dziewczyny i twierdzą, że zrobiliby tak samo. Jednym zdaniem - dzieje się.

Szczerze to mi żal jest Dana... niektórzy mężczyźni szybko się zakochują i skoro dala mu kosza to rozumiem , że wolał odejść... co miał szukać po takich słowach kogoś innego??

Powiem tak: Nigdy w życiu Emi już nie znajdziesz takiego faceta jak Dan...

i tego trzeba jej życzyć! Szkoda życia dla takiego manipulantka jakim był Dan

- czytamy na profilu Love Island 9.

A to jeszcze nie koniec emocji w programie. Poranek kolejny raz zaskoczy mieszkańców wyspy miłości. Nieoczekiwanie wszyscy zbiorą się w Kręgu ognia, by pożegnać kolejne osoby. Cztery pożegnają się z wyspą. Love Island 9 można oglądać od poniedziałku do piątku i w niedziele o 22:00 w TV4.