Love Island

Love Island 9 - Daniel Kowalski nieźle namiesza na Wyspie Miłości! Mocne wejście już na początku show

2024-03-05 21:57

W nowej edycji Love Island raczej nie będzie nudno! Już pierwszego wieczoru w luksusowej willi pojawił się tajemniczy nieznajomy, który wywołał niemałe poruszenie i niepokój wśród Islanderów. Kto może czuć się zagrożony? Poznajcie Daniela Kowalskiego. Trzeba przyznać, że może on nieźle namieszać.

Love Island 9 wystartowało 4 marca. Już w pierwszym odcinku randkowego show uczestnicy połączyli się w pary i zaczęli na Wyspie Miłości szukać swojego szczęścia. Dobre nastroje, szczególnie panów, szybko popsuł jednak nieznajomy gość, który wzbudził ogromne zainteresowanie Islanderek. Panowie poczuli nutkę zazdrości. Kto może czuć się najbardziej zagrożony i kim jest tajemniczy Dan?

Love Island - kim jest Daniel Kowalski?

Pojawienie się Dana w willi zaintrygowało Islanderów. Nowy mieszkaniec zaskoczył dziewczyny i przygotował specjalną niespodziankę dla wybranki Rybaka. Chłopaki są pewni swoich partnerek, a mimo to nuta niepewności wkradła się na Wyspę miłości. Wiki, Oliwia i Emi chętnie podzieliłyby się przystojnym nieznajomym, którym okazał się być Daniel Kowalski. Przystojniak, który zamieszkał na Wyspie Miłości nie zamierza zwlekać i w poszukiwaniach swojej wybranki na pewno nie będzie oglądał się na innych.

Pary, które wygrały Love Island. Czyja miłość przetrwała?

Daniel Kowalski jest miłośnikiem sportu i szybkiej jazdy. Dan to 30-letni przedsiębiorca z Bristolu, który wyjechał do Anglii jedenaście lat temu. Która Islanderka skradnie jego serce? Tego dowiemy się już w nowych odcinkach Love Island 9, które można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę na TV4.