wyspa miłości

Love Island 9: Jarek porzucił Zuzę po finale?! Wiemy, co się stało

2024-04-16 19:50

Finał Love Island 9 za nami i poznaliśmy zwycięzców tej edycji. Tymi decyzją widzów zostali Jarek i Zuza. Trudno się dziwić temu wyborowi, ponieważ niemal przez cały sezon byli faworytami do zwycięstwa, a miłość wylewała się z ekranu. Po finale Jarek zostawił jednak Zuzę. Co takiego się wydarzyło?

Love Island 9: Jarek i Zuza wygrali program

Finałowe emocje związane z programem Love Island 9 powoli opadają. Ten sezon dostarczył nam mnóstwo wrażeń, a widzowie, jak zawsze mogli przeżyć prawdziwy roller coaster emocji. Nic zresztą dziwnego, ponieważ nie brakowało zaskakujących zwrotów akcji. Takim był np. plan wyjścia Dana z programu, który finalnie się z tego rozmyślił. Duże emocje w Love Island 9 wzbudzał też Adrian "studiuję prawo". Ten odpadł mniej więcej w połowie sezonu. Wówczas wiele osób krytykowało go za to, że nie zawalczył o Wiki. Teraz okazuje się, że choć ta dwójka nie jest jeszcze parą, to po programie zeszli się ze sobą i dali sobie szansę. A jak wygląda obecnie relacji Jarka i Zuzy, którzy wygrali Love Island 9? W programie miłość wręcz wylewała się z ekranu. Czy tak zostało?

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Love Island 9: Jarek zostawił Zuzę

Jarek i Zuza w programie Love Island 9 tworzyli piękną parę. Na ekranie regularnie mogliśmy oglądać ich wyznania miłości i piękne wspólne chwile. To wszystko było urocze do tego stopnia, że widzowie uznali, że to właśnie ta dwójka zasługuje na wygraną w Love Island 9. Po finale programu Jarek zostawił jednak Zuzę. Na jego Instagramie pojawiło się story, które podpisał "Zuza daj mi 24h tik tak". Powiedział też "szybka droga, szybkie okularki, szybki locik do Belgii". Wychodzi, więc na to, że Jarek na chwilę musiał zostawić Zuzę, ale najpewniej szybko się zobaczą. Mamy nadzieję, że ta relacja z Love Island 9 przetrwa, jak najdłużej! Tego oczywiście Zuzie i Jarkowi mocno życzymy.