Love Island

Love Island 9 - Kuba wkracza do willi. To znajomy Patrycji! Otrze jej łzy po akcji z Danem?

2024-04-05 23:11

Do Love Island 9 dołączają nowi mieszkańcy. Zaraz po Casa Nova w willi zamieszkało aż trzech nowych przystojniaków. Jeden z nich to znajomy Patrycji. Skąd się znają i czy między tą dwójką jest szansa na jakieś uczucie?

Emocje w Love Island 9 sięgają zenitu. Po powrocie Dana z Amandą do willi, Patrycja i Wiki nie odpuszczają chłopakowi i biorą go na indywidualne rozmowy. Amanda zaczyna mieć wątpliwości, czy dobrze zrobiła wchodząc w relację z Danem. Nowe Islanderki czują niezręczną sytuację w willi. Niespodziewanie na wyspę wraca Ola z nowym chłopakiem, a poranek przynosi kolejną niespodziankę. W ogrodzie pojawia się dwóch nowych Islanderów. Okazuje się, że jednym z chłopaków jest dobry znajomy Patrycji.

Love Island 9 - kim jest Kuba?

Kuba i Dawid to oprócz Roberta, dwaj nowi mieszkańcy willi. Okazuje się, że Kuba zna dobrze Patrycję. Dziewczyna gdy tylko zobaczyła go na wyspie miłości bardzo się ucieszyła, ale też mocno zestresowała. Kuba podobnie jak Patrycja zajmuje się modelingiem. Już kiedyś Patrycja i Kuba próbowali coś między sobą zbudować, ale nic poważnego z tego nie wyszło.

Love Island 9: widzowie przejrzeli Dana. Prawda wyszła na jaw?

Wszyscy uczestnicy 9. edycji Love Island. Zobacz ich prywatne zdjęcia

Patrycja i Kuba będą razem?

Do finału programu został niewiele ponad tydzień, dlatego Kuba nie traci czasu i już tego samego dnia z Patrycją wybrał się na randkę wśród fal. Oboje wymieniali magnetyzujące spojrzenia i czuli ogromne przyciąganie, które zakończyło się namiętnym pocałunkiem.

Widzowie bardzo kibicują tej dwójce i liczą, że między Patrycją a Kubą narodzi się prawdziwe uczucie.

- Pati zasługujesz na miłość.

- Patrycja od razu inny człowiek, wystarczy trafić na odpowiednią osobę.

- Pierwszy raz widzę aby Pati się tyle uśmiechała.