wyspa miłości

Love Island 9: prawda o Mateuszu wyszła na jaw. Widzowie nie dali za wygraną

2024-04-11 6:03

Widzowie programu Love Island 9 są w stanie przejrzeć uczestników w błyskawicznym tempie. Nie potrzebują na to wielu tygodni. Czasem wystarczy im nawet jedna sytuacja. Ostatnio najlepiej pokazuje to przykład Mateusza. Po tym, co fani programu zobaczyli na ekranie, nie mają już co do niego najmniejszych wątpliwości.

Love Island 9: Mateusz podpadł widzom

Osoby, które idą do programu Love Island 9 muszą być przygotowane na dwie rzeczy. Na to, że czeka je wiele wyzwań w walce o kasę (w końcu utrzymanie się w programie nie jest takie łatwe), a także na to, że widzowie będą nieustannie oceniać. I stety albo niestety zazwyczaj negatywnie. W Love Island 9 trudno bowiem szukać pozytywnych bohaterów. Widzowie od początku sezonu krytykowali Adriana, u którego nie podobało się im traktowanie dziewczyn. Adrian odpadł i nastał spokój. Ostatnio w komentarzach na profilu Love Island 9 obrywa się za to mocno Danowi. Mniej więcej z podobnego powodu. Ale nie tylko on jest na celowniku widzów. Tym mocno podpadł również Mateusz. Gdy spojrzeć na komentarze na profilu programu - widzowie nie zostawiają na nim suchej nitki. Nie bez powodu.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Love Island 9: Mateusz nie ma szczęścia

To już ostatnie dni programu Love Island 9. Uczestnicy mają, więc ostatnie chwile na to, żeby się dobrze zaprezentować. Okazuje się, że Mateusz albo o tym zapomniał albo bynajmniej nie ma takiego zamiaru. W ostatnich odcinkach coraz mocniej odwala, czym podpada widzom. Na profilu programu na jego temat pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy. Chodzi przede wszystkim o to, jak traktuje pozostałych uczestników Love Island 9.

Mateusz jest jeszcze gorszym cwaniakiem niż Dan … bo dochodzi Arogancja ! Wczoraj do Jarka powiedział że Zuzia jest toksyczna ! A dziś pyta Zuzi co mu nie odpowiada w Jarku … żenada !

Mateusz to jest totalne dno, emocjonalnie i generalnie... strasznie złe fluidy wysyła.

Ale wczoraj Jarek a dzisiaj Zuzia super mu odpowiedzieli.

- czytamy na profilu reality show.

Czy Mateusz przegra sobie wszystko u widzów Love Island 9? Biorąc pod uwagę ostatnie głosowanie, to może nie dotrwać nawet do finału. A ten coraz bliżej. Nowe odcinki Love Island 9 można oglądać o 22:00 w TV4.

Listen on Spreaker.