wyspa miłości

Love Island 9: Rafał i Asia ujawnili co dalej! Takiej decyzji chyba nikt się nie spodziewał

2024-04-19 14:40

Program Love Island 9 dobiegł końca, a wielu widzów zastanawia się, co dalej z parami, którym kibicowali przez kilka tygodni. Niektórzy przetrwali program i po wyłączeniu kamer nadal są razem. To np. Jarek i Zuza, którzy wygrali show. A jak obecnie wygląda sytuacja w przypadku Rafała i Asi? Dodali specjalny wpis.

Love Island 9: Rafał i Asia są dalej po programie?

W tej edycji programu Love Island 9 nie brakowało wrażeń. Ale to z pewnością nie dziwi stałych widzów randkowego reality show. To zawsze dostarcza bowiem widzom emocjonalnego roller coastera. I zawsze po zakończeniu programu pojawiają się te same pytania - czy pary przetrwały i dalej są ze sobą? Nic dziwnego. Wiadomo przecież, że rzeczywistość w Love Island 9 i prawdziwe życie różnią się od siebie. Chodzi nie tylko o fakt tego, że kończy się gra o pieniądze, ale też o to, że uczestnicy często mieszkają bardzo daleko od siebie. Tak jest np. w przypadku Jarka i Zuzy, którzy wygrali Love Island 9. Jarek specjalnie pojechał do Zuzy aż do Belgii! A co z relacją Rafała i Asi? Czy dalej są razem i się kochają? Część osób może być zaskoczona. A inni mocno zadowoleni.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Love Island 9: Rafał i Asia nadal są razem!

Niektórzy widzowie programu Love Island 9 nie wróżyli Rafałowi i Asi długiej przyszłości. Pojawiały się niemiłe komentarze na ich temat i część osób wieściła, że ta relacja po programie szybko się rozpadnie. A jak jest naprawdę? Okazuje się, że między Rafałem i Asią dalej jest uczucie! Jeden z fanów zapytał Rafała o to, czy jest z Asią. Ten prędko odpowiedział: "tak❤️". Sama Asia napisała z kolei pod zdjęciem chłopaka: "Mój Rafik ❤️ jak zawsze uśmiechnięty ❤️". W innym poście dziewczyna podziękowała widzom i islanderom za udział w programie. W komentarzach padło wiele miłych słów.

Nie rozumiem ludzi nieprzychylnych Tobie, na początku faktycznie drama queen 😂 ale potem spokojna dziewczyna, trzymam kciuki za Ciebie i Górala 🫡 jesteście dla mnie wygranymi tego sezonu

Aśka z całych sił trzymam kciuki i oby to była już ta miłość na zawsze jesteś super dziewczyna a Rafał to naprawdę wspaniały człowiek taki typowy swojski Rafcio ❤️

Kibicuje ci I Rafikowi kocham was ❤️❤️❤️❤️

- napisali widzowie na profilu Asi.

Mocno trzymamy kciuki za jej relację z Rafałem! I życzymy wszystkiego dobrego.