wyspa miłości

Love Island 9: tak wygląda prawdziwa relacja Jarka i Zuzy. Co dalej po programie?

2024-04-19 13:49

Program Love Island 9 dostarczył nam w tym sezonie ogromnych emocji. To m.in. za sprawą Zuzy i Jarka, którzy zwyciężyli w dziewiątej edycji randkowego reality show. Wielu widzów zastanawia się, czy ich relacja przetrwała i czy nadal są razem. Jak wygląda obecnie rzeczywistość wygranych Love Island 9?

Love Island 9: Zuza i Jarek dalej są razem?

Choć zaraz minie tydzień od finału programu Love Island 9, to widzach buzują jeszcze emocje z tego sezonu. Nic zresztą dziwnego, ponieważ wyspa miłości, jak zawsze dostarczyła nam ogromnych wrażeń. A w zasadzie to emocjonalnego roller coastera. W odcinkach mogliśmy bowiem oglądać złość, radość, a nawet łzy. Na szczęście finalnie wszystko dobrze się skończyło. A już szczególnie w przypadku Zuzy i Jarka. To oni wygrali w Love Island 9. Nie tylko miłość, ale i sporą kasę. Ta decyzja widzów nie była chyba zaskoczeniem dla nikogo, ponieważ ta para znakomicie się ze sobą dogadywała, a z ekranu wręcz wylewało się uczucie. Jednak czy to przetrwało po wyłączeniu kamer? Wiemy, co dalej z Zuzą i Jarkiem z Love Island 9 i czy nadal są razem. Wiele osób się ucieszy.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Love Island 9: Jarek pojechał do Zuzy

W programach telewizyjnych niejednokrotnie zdarzało się już tak, że choć na ekranie między uczestnikami było ogromne uczucie, to po skończeniu sezonu wszystko rozpadało się, jak domek z kart. Jak było w przypadku Zuzy i Jarka z Love Island 9? Choć pierwsze chwile po programie spędzili osobno i wrócili do swoich domów, to Jarek stanął na wysokości zadania. Bardzo szybko poleciał do Zuzy do Belgii, gdzie obecnie przeżywają razem cudowne chwile. Miłość wręcz wylewa się z ekranu. Na Instagramie Jarka możemy oglądać, jak spędza czas z Zuzą, a także jej rodzicami. Chodzą do restauracji, bawią się w lokalach, a przede wszystkim spędzają ze sobą czas. Mamy nadzieję, że to piękne uczucie z Love Island 9 będzie się teraz tylko rozwijać. Zakochanym życzymy wszystkiego najlepszego!